• Оригінальні подарунки, зроблені з використанням фотографій

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 грудня 2019 року

Завдяки фотографіям ми можемо краще запам'ятати щасливі моменти з життя, а при розгляданні альбомів відчувати приємні емоції і легку ностальгію за минулим. Але фотографії можна ще й використовувати для виготовлення яскравих і незвичайних подарунків до всіляких свят. Дорогій тобі людині буде дуже приємно отримати презент, який ти зробив своїми руками.

колаж

фото колаж

Колаж

Найпростіший варіант подарунка, зроблений з фотографій — це колаж. В якості основи для нього вибери щільний картон, який можна обклеїти різнокольоровим папером. Фотографії не обов'язково брати з сімейного альбому — можна взяти їх із соціальних мереж і роздрукувати на принтері.

Розміщуй фотографії в певному порядку — наприклад, починаючи з дитячих і закінчуючи зробленими зовсім нещодавно. Для прикраси колажу можна використовувати різнокольорові намистини, шматочки фольги, конфеті, "дощик", стрічки тощо.

футболки з фото

футболка

Футболки

Відмінним вибором для усієї родини стане замовлення партії футболок з фотографіями, малюнками або написами. Такі футболки будуть унікальними, адже виготовлять їх за індивідуальним замовленням. Жителі Львова, наприклад, можуть звернутися за цим до рекламного агентства "БРЕНДМІ", фахівці якого виготовляють футболки на замовлення з фотографіями або логотипом компанії. Замовляй у Львові цей яскравий одяг у "БРЕНДМІ" — твої родичі, колеги і друзі точно оцінять твій оригінальний підхід до вибору подарунка.

с днем рождения

Банер з фотографією

Виготовлення банера можна замовити, якщо хочеться привітати близьку людину з ювілеєм, з весіллям або народженням дитини. Також банери з фотографіями часто замовляють закохані, які бажають зізнатися у своїх почуттях. Розмістити банер потрібно в людному місці, щоб він був добре помітний здалеку. Ідеальні місця для розміщення — фасади великих торгових центрів і будівлі на центральних вулицях міст.

брелок

Прикраси і брелоки

Дуже красиво виглядають майстерно виготовлені кулони, всередині яких знаходяться мініатюрні фотографії. Кулон стане дуже романтичним подарунком, який дозволить тобі висловити почуття і прихильність до близької людини.

Брелок з фотографією можна подарувати другу чи родичу. Це недорогий, але дуже приємний сувенір, який краще піднести просто так, не чекаючи якогось приводу чи свята. Якщо ти збираєшся в гості до великої родини, то можеш замовити виготовлення оригінальних брелоків для кожного її члена. Фотографії можна доповнити іменними написами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...