• Різні види пестицидів, якими користуються сучасні фермери

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 22 грудня 2019 року

Для захисту культурних рослин від шкідників, хвороб і бур'янів фермери використовують спеціальні хімічні препарати — пестициди. Існує кілька видів таких препаратів, які розрізняються між собою способом дії, призначенням і складом.

 шкідники

 шкідники

Призначення гербіцидів

Вони являють собою препарати для боротьби з бур'янами, що розростаються на плантаціях сільськогосподарських культур. Приклад ефективного сучасного гербіциду — препарат "Чистопол", замовити який можна на сторінці https://vseroste.com.ua/gerbitsid-chistopol100-ml-prezens інтернет-магазину компанії "Vse Roste". Це засіб призначений для знищення однорічних та багаторічних бур'янів, а також чагарників.

Чистопол

Інсектициди

Вони призначені для знищення комах-шкідників. Випускаються у формі порошків, емульсій для змішування з водою і обприскування, аерозолів, крейди (найбільш відома крейда для боротьби з мурахами). На ринку час від часу з'являються нові препарати, оскільки до тих інсектицидів, які використовуються тривалий час, у комах виробляється резистентність.

Інсектициди

Фунгіциди

Їх функція полягає у захисті рослин від усіляких захворювань. Широкий асортимент цих препаратів представлений на сторінці https://vseroste.com.ua/vid-hvorob-fungitsidi-39. Фунгіцидами обробляються не тільки рослини, але і їх насіння перед висадкою в ґрунт. Для цього існують препарати, які знищують збудників захворювань, що знаходяться прямо на насінні. А в домашніх теплицях часто використовуються фунгіциди, які вносяться в ґрунт для знищення шкідливих мікроорганізмів, які в ньому знаходяться.

Фунгіциди

Акарициди

Ці засоби призначаються для боротьби з кліщами, які часто вражають плодові дерева, бавовник, різні овочеві культури. Поряд із сучасними препаратами фермери часто використовують і традиційні акарициди — наприклад, сірку.

Інші види пестицидів

Для знищення непотрібних чагарників і дерев застосовують арборициди. Зокрема, такими препаратами можна обробляти пні, що залишилися після зрізання дерев. Це потрібно для того, щоб з пнів не з'явились нові гілки, як це часто трапляється при відсутності обробки.

Щоб знищити нематод, які живуть в ґрунті, фермери користуються нематоцидами. Особливо необхідні такі засоби при закладанні молодих виноградників. А хімічні препарати для боротьби з гризунами називаються родентициди. Як правило, вони випускаються в формі приманок або рідини, якими потрібно обробляти зерно або іншу привабливу для шкідників їжу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...