• З чого розпочати готельний бізнес?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 24 грудня 2019 року

З чого розпочати?

Вирішивши відкрити власний готель, спочатку визначте, які розміри він матиме. Більшість підприємців-початківців роблять старт із відкриття міні-готелів або хостелів. Заснувати невеликий готель простіше, ніж готель із сотнями номерів, однак і в цьому випадку вам доведеться вкласти чимало коштів у відкриття власного бізнесу.

бизнес план

отель

Пошук відповідного будинку — ще один важливий момент у заснуванні готелю. Як правило, люди вважають за краще селитися в тих готелях, які розташовуються в центральних або історичних частинах міста. Так що новачкові у світі бізнесу не варто купувати приміщення де-небудь на околиці, оскільки залучити клієнтів у такому випадку буде набагато складніше.

hotel

Внутрішнє оздоблення та обладнання

Якщо ви вже вирішили фінансові питання, пов'язані із залученням інвесторів, і обзавелися відповідною для готелю будівлею, то можете почати розробляти план його внутрішнього оздоблення. До цієї роботи найкраще залучити професійних дизайнерів, однак основну концепцію ви зможете придумати самі. Звичайно ж, більш популярним серед відвідувачів буде готель з незвичайною і яскравою атмосферою і оригінальною концепцією, ніж той, що має звичайні номери зі стандартними і позбавленими смаку меблями.

обладнання для готелів

Також дуже важливо правильно підібрати обладнання для готелів. Сюди входить усіляка кухонна техніка, візки для багажу постояльців і для розвезення їжі по номерам, обладнання для ванних кімнат і багато іншого. Всі ці речі повинні мати бездоганну якість, адже використовуватися вони будуть дуже інтенсивно.

Також вам потрібно буде купити спеціальні готельні меблі, набори постільної білизни, рушники, одноразові тапочки, побутову хімію тощо. Закуповуючи це все оптом у порядного постачальника, ви зможете непогано заощадити.

кімната

готельний бізнес

Персонал

І покоївки, і працівники на реєстрації повинні мати приємну зовнішність, а також вміти спілкуватися з різними людьми. Якщо від постояльців регулярно надходять скарги на когось із членів персоналу, то краще за все звільнити такого недобросовісного працівника і найняти нового. Пам'ятайте, що недружній і ледачий персонал може швидко "поховати" ваш готель.

Не варто думати, що організація готельного бізнесу є легкою справою. Однак за умови серйозного підходу і ретельно продуманого плану ви можете сміливо очікувати значних прибутків, які дадуть вам нові можливості для розширення.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...