• Які брекети кращі та які бувають?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 11 грудня 2019 року

Красиву усмішку і рівні білосніжні зуби сьогодні можуть дозволити собі не тільки голлівудські зірки, але й абсолютно будь-яка сучасна людина. Проблему неправильного прикусу або інші зубощелепні аномалії можна виправити за допомогою брекет-систем.​ Досить просто звернутися до досвідченого фахівця ​https://kievsmile.com.ua/ustanovka-breketov/. Стоматологічний центр «СМАЙЛИК» - це клініка, в якій надають всі види допомоги на рівні, кращих світових стандартів.

 ​Але з огляду на те, що сьогодні представлено безліч моделей таких систем, у пацієнтів з'являються логічні й зрозумілі питання: які брекети все-таки краще і чому?

усмішка

брекет-система

Розглянемо види брекет-систем

З точки зору пацієнта кращі брекети — це ті, які швидко допоможуть, непомітні на зубах і не доставляють дискомфорту пацієнтові. Але тут варто зазначити, що брекетів, які об'єднують в собі всі вищезгадані якості, не існує. Кожна система має свої переваги й недоліки.

Металеві

Брекети з металу вважаються найбільш популярними серед аналогів. Це обумовлено тим, що вони є найбільш надійними, довговічними і дешево коштують. Але металеві брекети дуже помітні, і це, мабуть, основна причина, через яку від них відмовляються.

Пластикові

Брекети із пластику зараз мало актуальні, оскільки вони дуже крихкі і схильні до фарбування. Різнобарвні пластикові брекети зазвичай використовують для дітей, щоб умовити їх на відвідування зубного лікаря і подальше лікування.

Керамічні

Брекети з кераміки — це, мабуть, саме естетичне вирішення. В цьому випадку можна підібрати колір і матовість матеріалу під відтінок емалі. В результаті вони менш помітні, ніж металеві, але також міцні і мають доступну вартість.

Сапфір

Сапфірові брекети примітні тим, що повністю прозорі, і їх практично не видно. Ще їх перевага полягає в дуже надійному кріпленні. Але сам по собі сапфір крихкий і в процесі стоматологічних маніпуляцій може зламатися, а вартість такого задоволення зазвичай перевищує вищезазначені варіанти.

Елайнери

Прозорі знімні капи, які виготовляються для певної проблеми. Їх потрібно міняти раз на місяць і носити не менше 20 годин на добу, тому це не завжди зручно, а також, з огляду на їх кількість, буває дорого.

брекети

Також брекети можуть відрізнятися між собою за іншими ознаками. Так, популярністю користуються самолігуючі апарати, у яких інший принцип фіксації замку до дуги. Ще дуже часто зустрічаються лінгвальні брекети, що кріпляться до внутрішньої сторони. Такий тип фіксації дозволяє заховати їх від сторонніх очей. Але тут потрібно враховувати, що при цьому збільшується курс лікування й адаптації, а процедура гігієни помітно ускладнюється.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...