• Моя боротьба з раком простати

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 листопада 2019 року

Мені 65 років, і я завжди вважав себе здоровою людиною. З юності я веду активний спосіб життя, я все ще працюю. Єдине виключення для мого хорошого здоров'я полягає в тому, що мені доводиться вставати кілька разів впродовж ночі, щоб сходити в туалет. Іноді він втручається, хоча усі інші функції, здавалося б, в порядку. Проте, рік тому. Я записалася на прийом до уролога.

В ході обстеження мій лікар виявив розширення передміхурової залози, а також виявив, що рівень простатоспецифичного антигена (ПСА) збільшився з 5 до 11.

обстеження

Лікар сказав, що для уточнення діагнозу необхідно провести біопсію простати. У одному із зразків були виявлені окремі ракові клітини, що свідчить про ранню стадію раку передміхурової залози. Він повністю пояснив мені і моїй дружині результати дослідження, можливі варіанти лікування і можливі ускладнення. Мені запропонували і провели трансуретральну резекцію простати(ТУРП). На жаль, це ще не кінець моєї історії.

Через шість місяців після операції рівень СРП підтримувався на тому ж рівні, і уролог порадив провести додаткову радіаційну обробку. Зазвичай променева терапія проводиться впродовж 6 тижнів, але на роботі у мене не було можливості пройти таке лікування, і хвороба, за словами лікаря, була на ранній стадії. Мій уролог повідомив мене про можливість використання в моєму випадку нової прогресивної технології радіохірургії CyberKnife і направив на консультацію в Центр стереотаксичної радіохірургії Сигулда. Після консультації в Центрі мені призначили п'ять сеансів променевої терапії за допомогою системи CyberKnife замість тридцяти, запропонованих онкологічною клінікою. Я пройшла через ці процедури, як і планувалося, три місяці тому.

лікування

Увесь процес був дивовижним для мене. Рівень професіоналізму і технічної компетентності був надзвичайно високим, так само як і турбота і увага персоналу. Крім того, процедури планувалися в слушний для мене час, в другій половині дня, з урахуванням мого робочого навантаження на роботі. Усе це дозволило вести практично звичайний спосіб життя. І, чесно кажучи, не було ніякого дискомфорту.

Звичайно, ще дуже рано говорити про те, що рак зник. Лікарі сказали, що через деякий час ми будемо упевнені в стабілізації процесу. Проте побічних ефектів під час лікування у мене не було, і досі їх не було. Схоже, все працює добре, і рівень СРП в першому контролі через 1 місяць злегка знизився. У час і після лікування я уважно наслідував усі рекомендації лікарів Центрального випробувального центру Сигулди, щоб вони виконували свою роботу, і я робив свою роботу.

Я можу порекомендувати консультацію і лікування за допомогою CyberKnife в центрі стереотаксичної радіохірургії Сигулда для пацієнтів з урологічними проблемами і діагностикою раку передміхурової залози, наприклад, моїй. Співробітники центру компетентні, вони провели лікування на CyberKnife, як вже обговорювалося раніше в ході консультації. Також велике спасибі медичному персоналу за хороший догляд і затишну, майже домашню атмосферу в центрі стереотаксичної радіохірургії Сигулда. Я вдячний їм усім, і моє єдине бажання - щоб люди, у яких ті ж проблеми, що і у мене, могли приїхати в Сигулду, щоб отримати лікування в CyberKnife. Вони будуть раді, що прийняли це рішення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...