• Програма Fresh Taxi: переваги і особливості

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 4 листопада 2019 року

З появою сучасних технологій життя кожної людини багато в чому поліпшується. Технології з'являються в різних сферах. Наприклад, раніше для того, щоб викликати таксі, необхідно було дзвонити диспетчеру, потім він направляв таксиста за вказаною клієнтом адресою. Погодьтеся, що диспетчер виконує величезну кількість непотрібної роботи.

таксі

Тому на сьогоднішній день знайшли вихід з даної ситуації. Була створена спеціальна програма Fresh Taxi. Тепер кожен клієнт може скористатися спеціальним додатком на своєму смартфоні і викликати таксі за необхідною адресою. У свою чергу кожному таксисту приходить повідомлення. Він сам може обробити дане замовлення. Раніше диспетчер сам обробляв всі заявки, зв'язувався з таксистом, контролював процес роботи. Сьогодні ж це все поміщається в спеціальну програму, яка зручна як клієнтам, таксистам, так і диспетчеру.

онлайн замовлення

додаток Fresh Taxi

Зараз керівнику таксі просто необхідно мати прямий вихід в інтернет з диспетчерської служби, а також слід переконатися, що всі таксисти, що працюють в компанії, мають повний доступ до даної програми. Сучасна програма таксі має масу переваг. Необхідно провести безкоштовну реєстрацію в програмі, в результаті чого ви отримуєте повний доступ до всіх основних переваг сучасного і динамічного рішення автоматизації служби таксі.

Працюючи з додатком Fresh Taxi, ви можете зовсім не турбуватися про наймання кваліфікованого системного адміністратора для технічної підтримки програми в робочому стані. Також у вас не виникатиме проблем з апгрейдом сервера. Більш того, спеціальні технології і хмарне зберігання даних дозволяють вам почати працювати відразу після реєстрації без установки різних додаткових програмних забезпечень на ваш комп'ютер. Інтерфейс програми і мобільних додаток досить легкий і зручний.

програма пошуку таксі

Дана програма зручна для пошуку. Кожен клієнт заходить в додаток і вибирає авто яке йому сподобалося, далі вказує необхідну адресу. Таксистові приходить повідомлення. Він забирає клієнта. Таким чином, Fresh Taxi будує шлях, розраховує вартість поїздки. Це значно покращує роботу таксистів, тим самим підвищуючи ефективність роботи.

Спеціальна програма таксі - це унікальна можливість отримувати величезну кількість замовлень при відносно невеликих витратах. Також відразу підвищується імідж компанії, робота стає більш ефективною.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...