• Тепер з обгортки KitKat можна скласти журавлика

  • Понеділок, 28 жовтня 2019 року

Компанія Nestle випустила в Японії новий батончик, з обгортки якого можна зробити іграшку орігамі — журавлика. Так відомий виробник солодощів прагне скоротити кількість відходів.

У рамках боротьби із забрудненням навколишнього середовища дизайнерам доручили розробити для KitKat нову обгортку. Матеріал обгортки було замінено з пластика на папір. Окрім того, на нього нанесено схеми та інструкції, за якими можна скласти паперового журавля — японський символ надії та зцілення.

У Японії журавель також символізує мир, щастя й довголіття. Чимало японців вірить: якщо загадати бажання і скласти в подарунок тисячу журавликів, воно неодмінно збудеться.

Розробники нової упаковки сподіваються, що тепер споживачі будуть використовувати обгортки для створення маленьких декоративних іграшок орігамі, а не просто викидати їх.

Компанія заявляє, що, перейшовши на паперову обгортку для KitKat, Nestle може скоротити використання пластмаси на 380 тонн.

Генеральний директор Nestle Марк Шнайдер назвав нерозкладаний пластик однією з найбільших перешкод, із якою стикаються прихильники екологічного розвитку, і проблемою, із якою змушені боротися сучасні люди. За його словами, компанія прагне знайти найоптимальніші вирішення у сфері скорочення відходів та переробки сировини.

На сьогодні компанія Nestle в Японії дотримується програми зі скорочення кількості відходів і до 2025 року планує повністю перейти на придатну до повторного використання упаковку.

Ідея поєднання упаковки з орігамі має давню історію. Так, наприклад, у Японії здавна існує мистецтво фуросікі — майстерність загортання предметів у тканину. Створена таким чином упаковка не тільки гарна, але й функціональна. Адже корисним подарунком у такому випадку може стати сам шмат тканини, а не тільки те, що в нього загорнуто.

Останнім часом багато відомих компаній прагне зменшити негативний вплив на довкілля. Але вони не завжди діють лише в напрямку скорочення пластикових відходів. До прикладу, шведський МакДональдз проводить рекламну кампанію, покликану зберегти популяцію бджіл.

Читайте далі:

Чоловіка настільки вразив лист від онлайн-продавця, що він пожертвував нирку незнайомцю

Лавка-орігамі, що перетворюється на рятувальний човен, — проект вуличних меблів POD

Справді зелена упаковка — листя бананової пальми

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...