• Стартап пропонує батькам здати ношений дитячий одяг і отримати знижки на новий

  • Понеділок, 21 жовтня 2019 року

Стартап Upchoose надає можливість батькам придбати натуральний дитячий одяг із 100% бавовни і згодом повернути його назад, отримавши знижку на наступний комплект.

Щорічно величезна кількість дитячих речей відправляється на звалище. Оскільки діти ростуть швидко, батькам доводиться купувати новий одяг для малюків дуже часто, навіть перш, ніж він встигне вийти з ладу. Чимало сучасних сімей виставляє непотрібні речі на барахолки, сподіваючись, що на них знайдеться покупець.

Творці компанії Upchoose із Сан-Франциско (США) вирішили надати покупцям можливість не лише придбати якісний одяг для малечі, але й повернути його через деякий час назад, щоб отримати одяг наступного розміру. Для батьків, які бажають здійснити такий обмін, діють спеціальні знижки.

Споживачі можуть вибрати на сайті необхідний комплект речей. Це може бути постіль, одяг (повзунки, слюнявчики, шапочки, кофтинки й піжами) та іграшки. Комплекти розраховані на дітей віком від кількох місяців до трьох років.

Будь-яку річ можна купити в декількох екземплярах як новою, так і старою (речі, що були у вжитку, можна придбати за зниженою ціною). Згодом, коли дитина підросла, речі, придбані на Upchoose, можна повернути назад, щоб отримати знижку на наступну покупку в онлайн-магазині.

Усі речі, представлені на сайті, виробляються з органічної бавовни. Творці компанії не випадково зробили цей вибір, підтримуючи таких виробників натуральної одягу, як Under the Nile, Kate Quinn і Burt's Bees Baby.

Справа в тому, що зазвичай дитячий одяг, навіть якщо його виготовлено ​​з 100-процентної бавовни, обробляють промисловими хімікатами. Але це не дуже добре для здоров'я. Шкіра немовлят дуже тонка і чутлива, тому крізь неї можуть легко проникати токсини.

Таким чином, Upchoose допомагає батькам не тільки заощадити і зменшити відходи, але й дбайливіше піклуватися про здоров'я малюків, обираючи одяг і аксесуари, які на 100% складаються з органічної бавовни.

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

Багаторазові памперси — турбота про здоров'я і планету

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...