• Трохи про правильну техніку бігу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 31 жовтня 2019 року

Багато хто з нас любить побігати вранці в парку або ж на домашній біговій доріжці. Біг бадьорить, допомагає налагодити роботу серця і легенів. Здається, що в цьому занятті немає ніяких складнощів, але все ж багато хто не знає, що і бігати теж треба вміти. Якщо і ви не знаєте, як правильно бігати, і бажаєте навчитися хорошій техніці, то вам точно варто прочитати цю статтю. До речі, якщо ви хочете знайти хороший сайт, на якому можна було б знайти багато корисної для повсякденного життя інформації — відмінним вибором стане "Йод.Медіа". На ньому ви знайдете безліч корисних статей і заміток, зможете прочитати свіжі новини і жарти. З цим сайтом ви точно не нудьгуватимете ні вдома, ні під час перерви на роботі.

бігова доріжка

бігуни

Слідкуйте за своїм тілом

Під час бігу завжди уважно стежте за своїми рухами і положенням різних частин тіла. Рухаючись з місця, виносьте ногу прямо вперед, а голову тримайте прямо, оглядаючи шлях (не потрібно згинати шию і дивитися на те, що знаходиться прямо перед ногами). Руки тримайте зігнутими в ліктях під прямим кутом. Плечі повинні бути розправлені, щоб легені могли добре розкриватися, а ваш організм отримував достатньо кисню під час фізичного навантаження.

бігова доріжка

біг

Не потрібно розмахувати руками — рухайте ними тільки вперед і назад. Потрібно стежити за тим, щоб нога що опускається торкалася землі серединою стопи, а не п'ятою. Приземлюючись на п'яту, ви можете втратити рівновагу або навіть отримати забій.

Психологічна складова

Психологічна складова

Якщо ви хочете ефективно тренуватися, то не забувайте про те, що значення має не тільки сила м'язів, витривалість і серце що бездоганно працює. Дуже важливий і психологічний настрій перед забігом.

Використовуйте перевірений метод візуалізації, яким користуються багато спортсменів. Подумки уявіть собі, як досягаєте високих результатів, стаєте більш витривалими і швидкими. Ви повинні бути впевнені в своїх силах. Завжди із задоволенням починайте тренування, уявляючи, що після нього ви ще більше удосконалите свою техніку і станете серйозним конкурентом для інших бігунів.

відпочінок

Не забувайте відпочивати

Навіть якщо ви дуже любите бігати і бажаєте побільше тренуватися, організму все одно потрібно давати перепочинок. Тому не робіть забіги щодня — для початку вам вистачить трьох тренувань на тиждень. Через пару місяців можете бігати вже чотири рази на тиждень, а ось п'ять забігів кожні 7 днів — це вже забагато. Бережіть своє тіло і не піддавайте його надмірним навантаженням.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...