Четвер, Сер 13, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Безпритульні знайшли прихисток у переобладнаному автобусі

Середа, 15 січня 2020 року
Epoch Times | Epoch Times

У Торонто придумали інноваційний спосіб, як безпритульним зігрітися цієї зими. Вулицями курсує багатоцільовий туристичний автобус, що пропонує житло, їжу та ліжко холодними ночами тим, хто цього потребує.

The Shelter Bus — це проект Humanity First, міжнародної організації з надання гуманітарної допомоги в Онтаріо, Канада. Модернізований автобус було перетворено на пересувний притулок. Він вміщує 44 людини, а при розміщенні ліжок у ньому може спати до 20 осіб.

«У рамках своєї роботи я знімаю застарілі автобуси з експлуатації, і вони продаються на металобрухт в основному приблизно за 2000 доларів. От я й замислився: може для цих автобусів знайдеться краще соціальне застосування?», — говорить засновник проекту Shelter Bus Наїм Фарукі в інтерв'ю телеканалу CBC Toronto.

Так у Фарукі виникла ідея використовувати автобуси для вирішення проблеми безпритульності в Торонто.

За даними Humanity First, у Канаді 35 000 безпритульних. В середньому двоє безпритульних вмирають щотижня в Торонто.

Спосіб проявити співчуття

Протягом більшої частини року автобус виходитиме тільки на вихідних. Але зараз, коли на вулиці холодно, автобус виходить щоночі, адже така погода небезпечна для безхатченків. Скоро з'явиться другий автобус, який поки що знаходиться в розробці.

У цьому районі недостатньо притулків, тому автобус стане гарним рішенням для допомоги безпритульним взимку. А оскільки він пересувний, він може з’являтися скрізь, де це необхідно.

У автобусі працюють двоє добровольців — водій і доглядач, який пропонує закуски і такі необхідні речі, як теплі шкарпетки і туалетні приналежності.

На додаток до місця, де можна погрітися, в автобусі є ванна кімната, столи та міні-кухня.

«Хоча я вважаю себе фанатом перевезень і можу продовжувати займатися матеріально-технічним забезпеченням цього проекту, я хотів би повернутися до суті того, що ми намагаємося зробити: проявити співчуття до членів нашої спільноти, яких часто ігнорують», — пише Фарукі на LinkedIn.

«Наша команда вважає надзвичайно важливим залишатися на зв'язку з людьми, які борються з безпритульністю та розуміють потреби безхатченків. Хоча наш автобус не є довгостроковим рішенням, ми намагаємося щосили підвищувати обізнаність про проблеми, з якими вони стикаються».

Читайте далі:

Костюм-укриття для безпритульних: пальто, яке перетворюється на спальний мішок

Виставка пластинованих тіл у Києві: звідки тіла?

Культура стародавнього Китаю: Чому чесним чиновником бути вигідно

Comments   

загрузка...