П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новозеландська авіакомпанія замінила пластикові стаканчики їстівними (ФОТО)

Четвер, 11 червня 2020 року

Державна авіакомпанія Нової Зеландії вирішила випробувати нову ідею щодо зменшення кількості сміття на борту літаків. У рамках експерименту пасажирам будуть подавати каву в їстівних стаканчиках зі смаком ванілі.

Стаканчики виробляє місцева компанія Twiice. Вони зроблені на основі біскотті (італ. Biscotti — печиво) із пшеничного борошна, цукру, яєць і ванілі. Кожна ємність трохи відрізняється від інших за формою, адже їх роблять невеликими партіями власноруч. Як стверджують творці, матеріал може витримати температуру напою і не протече. Окрім того, він безпечний для здоров'я і ніяк не впливає на смак вмісту.

Їстівні стаканчики вже можна спробувати в деяких кав'ярнях Нової Зеландії. У них можна подавати не тільки напої, але й десерти. Twiice також планують розробити й інші варіанти посуду для кави: стаканчик зі смаком шоколаду і безглютеновий. За словами Джеймі Кешмора, співзасновника Twiice, вони також працюють над створенням їстівних мисок і тарілок. Тому не виключено, що в майбутньому співпраця з авіакомпанією буде розширюватися.

У авіакомпанії називають нові вироби «їстівними кавовими чашками біскотті». В Air New Zealand подають понад 8 млн чашок кави на рік, і деякий час тому вони вже перейшли на біорозкладані стаканчики. Незважаючи на це, вони вирішили шукати більш екологічні варіанти.

Як повідомила старший менеджер по роботі з клієнтами Air New Zealand Нікі Чейв, стаканчики припали до смаку і стали популярними серед пасажирів. Компанія також використовує їх в якості ємностей для десертів.

Тенденція щодо зменшення кількості пластику на борту літаків стосується не лише посуду для кави. Наприклад, у липні 2019 року авіакомпанія оголосила, що заправку для салату і соєвий соус подаватимуть у маленьких багаторазових мисочках, а не в окремих пластикових упаковках, як це було раніше.

Ідея їстівної упаковки поступово завойовує світ дизайну і промисловості. Їстівні стаканчики для кави також роблять у Болгарії. В Індії виробляють ложки з тіста, а у США — соломинки на основі морських водоростей.

Читайте далі:

Посуд з піску для підводного ресторану в Норвегії — розробка Ment studio

Радикальний дизайн стаканчика без пластикової кришки — Unocup

Навіть довгий політ у літаку може бути комфортним — прості поради

Добра кава робить добрі справи: безпритульні Лондону стануть бариста

Comments   

загрузка...