Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Британська компанія Nourished друкує на 3D-принтері вітаміни

Четвер, 23 квітня 2020 року

Стартап Nourished друкує на замовлення вітаміни в 3D, розроблені на замовлення клієнтів. Жувальні та солодкі, вони не містять цукру і складаються з веганського гелю.

Кожна вітамінна «цукерка» має фруктовий солодкий смак і складається з декількох розміщених один над одним шарів, у яких поєднано різні речовини. Друк проводиться за допомогою спеціального веганського гелю, який запатентовано як новий винахід.

Надруковані таким чином вітаміни володіють низкою переваг. По-перше, споживач може сам підібрати необхідну йому комбінацію поживних добавок. По-друге, різні речовини у вітамінці розміщені шарами, що запобігає можливості небажаної реакції між активними компонентами до того, як вони потраплять в організм. Це дозволяє помістити в одну 3D-таблетку разом навіть ті речовини, які зазвичай не можуть бути поєднані в одному препараті.

У кожній коробці, яка не містить пластику, — 28 досить великих вітамінок привабливої форми і кольору.

Замовити індивідуальний набір жувальних вітамінів можна двома способами. Для вибору інгредієнтів споживачі можуть пройти онлайн-опитування, яке допоможе визначити, які речовини їм найбільш необхідні. Інший варіант — вибрати самому 7 добавок із 28 запропонованих на сайті.

На додаток Nourished пропонують покупцям вже готові набори, розроблені для певних потреб. Наприклад, вітаміни з набору «Party Proofed» містять речовини, які допомагають швидше відновитися після вечірки. До їхнього складу входять пробіотики і вітамін D — для підвищення імунітету, вітаміни B12 і C — для переробки токсинів, HydroCurc і екстракт чорного перцю — для запобігання запаленню, а також імбир — для боротьби з нудотою та поліпшення травлення.

Окрім цього, існують набори для заспокоєння, для підтримки імунітету, для вагітних, для краси і здоров'я, для покращення концентрації та для швидкого відновлення сил.

Запропоновані на сайті набори підходять тільки для дорослих, але в майбутньому компанія планує також розробити вітаміни для дітей віком від 5-ти років.

Читайте далі:

Саморобні жувальні цукерки з вітамінами: рецепт

Вправи цігун — альтернатива лікам?

Вчені зможуть створювати на 3D-принтері тканини людини

Comments   

загрузка...