П'ятниця, Сер 14, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

4 важливі звички, які можуть змінити ваше життя

Середа, 5 лютого 2020 року

Жінка займається медитацією Фалунь Дафа. (Фото Minghui.org)

В архітектурі ключовим є замковий камінь арки, де обидві її симетричні сторони сходяться вгорі, від нього залежить цілісність всієї арки. Без цього каменю арка впаде.

Коли справа доходить до звичок, деякі з них можуть стати ключовими у вашому житті.

Експерт з навичок і автор книги «Сила звички: Чому ми живемо і працюємо саме так, а не інакше» Чарльз Дюгіг (Charles Duhigg) запропонував ідею ключових звичок. Він стверджує, що не потрібно міняти кожну звичку в своєму житті, щоб внести суттєві зміни, треба визначити і сфокусуватися на основних звичках, які будуть впливати на інші аспекти нашого життя.

Так які ж звички є ключовими?

Виконання фізичних вправ

Виконання фізичних вправ зазвичай називають ключовою звичкою. Джеймс Клір, автор книги «Атомні звички», поділився своїм досвідом виконання вправ як ключової звички.

«Я почав помічати забавну річ, — написав він на своєму сайті. — Після тренування у мене поліпшувався апетит. Незважаючи на те, що я міг би нагородити себе шоколадом і морозивом, мені хотілося справжньої, здорової їжі».

Він пояснив, що тренування також покращують сон і підвищують продуктивність вдень. «Особливо через годину або два після тренування ... мій розум здавався більш ясним, а мої записи були більш чіткими. Думки текли легко».

Таким чином, не докладаючи великих зусиль, фізичні вправи проявили себе як ключова звичка, яка приводила до інших позитивних результатів без будь-якої спроби змінити інші звички.

Медитація

Багато людей вважають медитацію ключовою звичкою. Доведено, що медитація впливає на психічне і фізичне самопочуття, зокрема на поліпшення якості сну, уповільнення старіння мозку, зниження ризику інсульту і серцевих захворювань, зниження тривоги і підвищення щастя.

Застелити ліжко

У своїй промові, яка стала вірусною онлайн, кілька років тому, адмірал ВМС США Вільям МакРейвн сказав: «Якщо ви хочете змінити світ, почніть з того, щоб застелити своє ліжко». Він зазначив, що цей простий акт може вплинути на все, що ви робите протягом дня, і навіть на все життя, і дозволить вам «робити великі речі».

Акуратно застелене ліжко зробить вашу кімнату чистою і затишною. Застеливши ліжко, ви відчуєте «невеличке відчуття гордості», як каже МакРейвн, і це «може підштовхнути вас до виконання іншої задачі, і ще однієї, і ще ...». Він підкреслює важливість хороших дрібниць. «І якщо раптом у вас буде невдалий день, ви повернетеся додому до ліжка, яке акуратно заправлене», — додав він.

Сімейна вечеря

Деякі речі, які ми звикли сприймати як належне, стали рідкісними через надмірну зайнятість. Наприклад, сімейний обід або вечеря.

Некомерційний проект «Сімейна вечеря» закликає сім'ї виробити цю важливу звичку. Спільна трапеза всією сім'єю дає безліч додаткових переваг, зокрема «вищі бали, стійкість і почуття власної гідності» у дітей. «Крім того, сімейна трапеза сприяє зниженню ризику зловживання психоактивними речовинами, підлітковій вагітності, харчових розладів і депресії», — стверджують в організації.

Сімейна вечеря розташовує до більш тісного спілкування, забезпечує почуття безпеки і комфорту, кращий вибір продуктів і зберігає те, що є найважливішим у житті, незважаючи на зайнятість і стрес.

Чи можете ви визначити одну просту звичку, яка може мати хвильовий ефект на все інше?

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Пластичний хірург, який страждав від захворювань більше 30-ти років: «Завдяки Фалунь Дафа я став здоровим»

Медитація перетворює галасливих агресивних школярів на добрих спокійних дітей

Шість якостей, які роблять вас доброю людиною

Comments   

загрузка...