Неділя, Лип 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Винайдено найекологічніші кеди, які зроблені з яблук

Середа, 15 квітня 2020 року

Компаньйони Марк і Гріт протягом декількох років мріяли створити взуття, яке не чинило б негативного впливу на навколишнє середовище. Водночас вони хотіли, щоб їхній продукт був найвищої якості.

Після різноманітних досліджень у 2013 році було розроблено кеди Komrads APL. Вони на 100% створені з перероблених і вживаних матеріалів. Підошва виготовлена ​​з гуми, отриманої зі старих автомобільних шин, і пофарбована рослинною фарбою. Шнурки — з океанського сміття — оброблених пластикових пляшок. Клей, яким скріплюються частини виробу, є повністю органічним.

У якості основного матеріалу в кедах використано новий винахід — веганську шкіру Apple Eco Leather. Вона на 50% складається із сировини, що залишилася після застосування яблук у промисловості. Під час виготовлення яблучних соків та інших продуктів залишається багато відходів. Шкірку і серцевини фруктів збирають, подрібнюють, додають органічні речовини, пресують і отримують довговічну і якісну альтернативу натуральній шкірі.

«По-перше, наш продукт повинен бути екологічним. По-друге, у нього повинен бути гарний дизайн. І, по-третє, він повинен бути зручним», — розповідає про цілі компанії Гріт, одна з її засновників.

Кеди Komrads виробляються в Європі (в Португалії), і це дозволяє максимально зменшити витрати на міжнародні перевезення. Продукція з «яблучної шкіри» представлена ​​на Indigogo, де також можна отримати спеціальну 30% знижку на замовлення.

Матеріал з яблук вже став джерелом натхнення для інших винахідників. Так, наприклад, ґрунтуючись на ідеї створення веганскої шкіри, у Мексиці двоє підприємців створили шкіру з кактуса опунція.

Сьогодні веганський напрямок у промисловості, зокрема застосування альтернативних натуральній шкірі штучних матеріалів, стає все більш популярним. З'являються нові винаходи у цій сфері; їх використовують не лише для створення взуття: з екологічних матеріалів роблять також сумки, одяг та різні інші предмети.

Читайте далі:

«Оскар» стає повністю вегетаріанським

Протягом року Роб Грінфілд їв тільки те, що виростив і зібрав сам

Абажур з капустяного листя — оригінальне рішення для інтер'єрів від Nir Meiri

Comments   

загрузка...