Понеділок, Тра 25, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибираємо надійну фурнітуру для кухонних меблів

Середа, 5 лютого 2020 року

Виготовлення кухні на замовлення дозволить вам мати не тільки зручні і практичні, але й ексклюзивні меблі. Сьогодні в Україні є чимало компаній, які надають послуги виготовлення меблів і можуть похвалитися високою якістю роботи своїх майстрів. Одна з таких компаній — KOMODINO, яка працює у Львові та вже добре знайома багатьом жителям цього міста. Але перед тим, як замовити виготовлення кухонного гарнітуру за індивідуальним проектом, вам варто навчитися правильно вибирати фурнітуру для меблів — від її якості будуть залежати зручність використання і довговічність шафок, стелажів, висувних ящиків тощо.

кухня

кухня

Вибір демпферів

Демпфер — це спеціальний пристрій, функція якого полягає у пом'якшенні ударів при закриванні кухонних шафок і ящиків. Якщо останні будуть оснащені якісними і бездоганно працюючими демпферами, то прослужать набагато довше — адже елементи їх конструкції не будуть пошкоджуватися і розхитуватися від ударів. Вибираючи демпфери, віддавайте перевагу саморегульованим пристроям. Під час відкривання і закривання дверцят вони будуть автоматично підлаштовуватися під вагу і габарити фасаду, так що регулювати їх вручну не знадобиться. Не забудьте простежити за тим, щоб майстер використав саме ті демпфери, які ви вибрали.

меблевий демпфер

Петлі і направляючі механізми

Петлі є найбільш важливою фурнітурою для будь-якого кухонного гарнітура. Вони повинні бути виготовлені з міцного металу і щільно кріпитися до дверцят шафки. При відкриванні петля не повинна скрипіти і хитатися. Пам'ятайте, що міцність петлі повинна відповідати вазі і розмірам дверцят, тому особливо уважно вибирайте цю фурнітуру для великих і важких меблів.

фурнітура петля

Направляючий механізм

Направляючим механізмами оснащуються кухонні шафки з висувними ящиками. Саме завдяки таким механізмам ящики при відкриванні рухаються плавно і не застряють. Якщо ящики не дуже великі і важкі, то для них ви можете вибрати роликові направляючі. Вони мають просту конструкцію і невисоку вартість. Але для важких і дуже містких ящиків краще купити кулькові напрямні. Вони можуть витримувати велике навантаження, ніж роликові.

Рейлінги

Рейлінги

Рейлінгами називають металеву трубку, яка зазвичай прикріплюється до стіни над стільницею. На ній є кілька гачків, призначених для розвішування рушників, черпаків та інших предметів, необхідних на кухні. Вибираючи рейлінг, звертайте увагу насамперед на товщину трубки, якість її покриття, міцність кріпильних елементів. Рейлінг на кухні не обов'язковий, але з ним користуватися кухонним начинням буде набагато зручніше.

Comments   

загрузка...