Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради тим, хто часто їздить за кордон і хоче завжди залишатися на зв'язку з близькими з України

П'ятниця, 10 січня 2020 року

Вибір мобільного оператора

Тим українцям, які змушені багато часу проводити за межами країни, просто необхідно підтримувати постійний зв'язок з родичами, колегами і друзями. Тому їм дуже важливо вибрати того мобільного оператора, який буде забезпечувати високоякісний і доступний зв'язок у роумінгу.

 мобільний оператор

Одним із найбільш відомих в Україні мобільних операторів є "Київстар" — саме він пропонує абонентам дуже непогані тарифи на мобільний зв'язок та інтернет у роумінгу. Серед основних переваг зв'язку за кордоном від "Київстар" потрібно назвати такі:

  • вигідні тарифи на зв'язок у роумінгу підключаються автоматично в той момент, коли ви перетинаєте кордон іншої держави;
  • тарифи передбачають безкоштовне використання Viber і WhatsApp. Тобто навіть якщо раптом на вашому рахунку буде недостатньо грошей для дзвінка, то ви завжди зможете відправити близьким текстове повідомлення;
  • використовувати інтернет за кордоном від "Київстар" ви зможете навіть в тому випадку, якщо будете перебувати в повітряному або морському транспорті;
  • якщо ви раптом виявите, що на вашому рахунку не залишилося грошей, то в будь-який момент зможете скористатися послугою «Екстра гроші" й отримати без комісії від 100 грн на спілкування в роумінгу.

роумінг

Завдяки всім перевагам роумінгу від "Київстар" цього мобільного оператора вибирають мільйони українців, які подорожують за кордон і хочуть підтримувати стабільний зв'язок із близькими з рідної країни.

як заощадити в роумінгу

Як можна заощадити в роумінгу?

Мобільний інтернет і стільниковий зв'язок у роумінгу в будь-якому випадку будуть коштувати дорожче, ніж в межах країни. Тому при поїздці за кордон скористайтеся кількома простими прийомами для того, щоб трохи зекономити.

трафік

Для початку не забувайте відключати передачу даних в той час, коли вам не потрібно користуватися інтернетом. Після відключення жодний мобільний додаток не використовуватиме трафік, а це означає, що грошей на оплату інтернету ви не витраєте.

Якщо немає необхідності телефонувати комусь з-за кордону, то для спілкування використовуйте якусь програму для обміну повідомленнями, трафік для якої в рамках вашого тарифу є безкоштовним (для роумінгу від "Київстар" це Viber і WhatsApp, як вже було написано вище ). Завдяки таким безкоштовним програмам ви зможете заощадити гроші, які витратили б на дзвінки.

І вимкніть автоматичні оновлення для додатків на вашому смартфоні, оскільки такі оновлення можуть використовувати багато трафіку. Нехай оновлюються тільки ті програми, які вам дійсно потрібні і тоді коли є вільний доступ до інтернету.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...