Четвер, Січ 28, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Реклама на транспорті: корисна інформація для підприємця

Четвер, 9 січня 2020 року

Рекламу в транспорті для залучення нових клієнтів використовують як великі авторитетні компанії, так і невеликі підприємства, які тільки недавно почали свою роботу. Така реклама має багато переваг, завдяки яким на неї звертають увагу багато сучасних бізнесменів.

Реклама на транспорті

Про плюси реклами на транспорті

Одним із основних переваг такої реклами є її невисока вартість, особливо в порівнянні з рекламою на білбордах і великих вуличних екранах. Тому замовити її можуть навіть початківці бізнесмени, які не мають великого бюджету.

Безсумнівним плюсом реклами на транспорті є і дуже широка аудиторія, яку може охопити кампанія. Адже у великих містах громадським транспортом щодня користуються тисячі людей, і більшість з них під час поїздки буде звертати увагу на розклеєні в салоні рекламні листівки. Тому кожного пасажира підприємець може розглядати як свого потенційного клієнта.

Реклама на транспорті

Така реклама ще й дуже ефективна. Пасажири громадського транспорту часто звертають на неї увагу просто від нудьги, чекаючи закінчення поїздки. Тим часом інформація з листівок осідає в їх пам'яті, навіть якщо вони не розглядали її навмисно.

Українські підприємці, які бажають замовити яскраву і привабливу рекламу на транспорті, можуть звернутися за цією послугою до компанії "СтікерМен". Відвідавши її сайт, можна замовити дзвінок консультанта, який підбере найбільш оптимальний варіант реклами для конкретного продукту або послуги, визначить вартість кампанії і дизайн листівок. Якщо вам потрібна додаткова інформація про рекламу на транспорті від "СтікерМен"джерело тут. Завдяки ефективній і недорогий кампанії ви зможете збільшити популярність своєї продукції і зробите свій бренд більш впізнаваним.

реклама "СтікерМен"

Кілька слів про вибір транспорту

Підприємцю краще проводити рекламну кампанію у великому місті, адже в цьому випадку у нього буде можливість вибирати серед декількох різновидів громадського транспорту. У великих містах ідеальний транспорт для розклеювання листівок — це метро, в якому завжди повно пасажирів.

У тих містах, де метро немає, найбільш привабливими носіями реклами є маршрутні таксі. Якщо говорити про рекламу, яка буде розміщуватися зовні, а не в салоні транспортного засобу, то краще віддати перевагу трамваям. У дощову погоду вони забруднюються набагато менше автобусів або тролейбусів, тому рекламу буде добре видно представникам цільової аудиторії.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...