Понеділок, Кві 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ремонт пральних машин Zanussi вдома

П'ятниця, 10 січня 2020 року

Італійський бренд Zanussi грає новаторську роль у світі побутової техніки з моменту своєї появи у 1916 році. Як і сто років тому наріжним каменем успіху марки залишаються «розумні» ідеї та дизайн. Побутові прилади Зануссі спрощують побут і вивільняють більше часу для сім'ї та друзів. Ідеальний союз між ідеєю і дизайном гарантує Zanussi розробку техніки, яка випереджає свій час.

За останні сто років прання сильно змінилося. Те, що раніше займало весь день, сьогодні можна зробити усього за 60 хвилин. Пральні машини Зануссі справляються з 10 кг одягу одним натисканням кнопки. Але з часом будь-який прилад, що активно використовується може вийти з ладу. Якщо ви помітили незначні збої в роботі пральної машини Zanussi, онлайновий сервіс m911 запропонує вам професійний ремонт усіх моделей італійської марки.

Zanussi

Уразливі місця пральних машин Зануссі

Налагоджений робочий процес дозволяє менеджерам маркетплейса Master911 протягом пари хвилин відгукуватися на онлайнові заявки, співпрацювати тільки з сертифікованими фахівцями, що володіють практичним досвідом і навичками в обслуговуванні будь-яких  конфігурацій модельного ряду пральних машин Zanussi. Адже навіть у надійних пристроїв італійської марки є вразливі місця:

  1. Вплив складу води на зношеність деталей: бруд і перенасиченість солями обертаються засміченням систем фільтрації і утворенням накипу на різних компонентах.
  2. Приводний ремінь вимагає підтяжки і навіть повної заміни вузла при появі перших ознак розтягування і пошкоджень.
  3. Блокіратор завантажувального люка залежить від збоїв електричних компонентів і механічних пошкоджень.
  4. Швидко обростає накипом нагрівач (ТЕН) через невдалий підбір елементів для трубчастої частини.

«Розумні» пристрої Зануссі оснащуються легкими та швидкими програмами, що економлять час, споживають менше ресурсів і своєчасно сигналізують про виникнення проблем за допомогою кодів несправностей.

ремонт роальної машини

 Мастер911

Сервіс домашнього ремонту Мастер911

Коли пральна машина проявляє ознаки збоїв – на допомогу приходить маркетплейс Master911, який відкриває доступ до кращих інженерів-ремонтників, котрі використовують оригінальні запчастини, що офіційно поставляються виробником. Менеджери сервісу уточнюють проблему та в зручний для клієнта час направляють за вказаною адресою фахівця, який знає все про «слабкі» місця пристроїв Zanussi.

Ми розуміємо, які незручності доставляє несправний прилад, тому цілодобово приймаємо заявки. Сервіс Мастер911 швидко, надійно та економічно вигідно надає ремонтно-профілактичні послуги по усій території України. Всі роботи виконуються за справедливою ціною, яка фіксується після проведення діагностики. Це означає, що до фінальної вартості не будуть додані ніякі приховані витрати. Бездоганна якість ремонту всіх моделей пральних  машин Зануссі підтверджується видачею акту виконаних робіт з гарантіями по кожній наданій послузі.

Comments   

загрузка...