П'ятниця, Лип 10, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Відпочинок в Одесі: де погуляти?

Понеділок, 20 січня 2020 року

Одеса ніби схожа на Львів - сюди можна безліч разів повертатися і завжди є що робити. Частково справа справді в морі. Але й не тільки. В місті достатньо розваг окрім пляжного відпочинку. Класно тут провести можна як відпустку, так і короткий вікенд у будь-яку пору року.

Відпочинок в Одесі: де погуляти

Одеса

Де відпочити в Одесі

Все залежить від того, який саме відпочинок вас цікавить. Якщо це літнє море - вибір величезний і в місті, і за містом уздовж узбережжя аж до самого Білгород-Дністровського, а не тільки Затока чи Грібовка. Попереджаємо, житло в Одесі подобово біля моря в сезон треба бронювати заздалегідь, навіть за місяць чи два.

Оздоровчий відпочинок можна планувати з допомогою численних санаторіїв, що спеціалізуються на різних видах реабілітації. І не завжди це стосується літніх чи хворих людей. Профіль дуже широкий.

Активний відпочинок можна почати з екскурсії по Одесі, перейти у катакомби (а там варто побувати), сходити на прогулянку на яхті тощо.

Культурний… Тут варіантів багато. Місто активно окультурнюється, якщо так можна сказати. Музеї, театри, культурні центри мають що показати, і це варто бачити.

Отже, фокус відпочинку краще обирати до його початку, бо від цього залежить вартість відпочинку в Одесі, змога знайти житло та підбір культурної програми.

одеса

Цікаві місця в Одесі

Якщо ви все ж таки вибралися на море, приділіть кілька днів саме місту, воно того варте. Ми зібрали у добірку визначні місця Одеси, з якими рекомендуємо ознайомитися особисто. І не забудьте зарядити телефони з фотоапаратами.

  • Одеський театр опери та балету - і не кажіть, що таке не любите. Сходіть на балет, якщо не любите оперу. Але ви маєте побувати всередині та наробити класних світлин. Там дуже гарно і приємно. Ви наче з пляжу переноситися у світ високої культури, хоча нічого для цього не робили.
  • Художній музей - навряд є ще в Україні якийсь культурний заклад, навколо якого б точилося так багато скандалів. Але одесити підтримують те, що з музею робить його директор Олександр Ройтбурд. І нарешті ним почали цікавитися не тільки шкільні групи, але й молодь та туристи.
  • Музей східного і західного мистецтва - топове місце серед блогерів. Але цінність його все ж таки в унікальних колекція картин з усього світу.
  • Музей цікавої науки - на сучасний лад. Тут цікаво всім - і дітям, і дорослим. Дуже красиво. Фотографуватися хочеться на кожному кроці.
  • Дім сонця - оригінальна інсталяція на березі моря. Двері, через які світило “заходить” щодня. Це оригінально. Шалено красиво. Та просто must have, якщо у вас є інстаграм.
  • “Привоз” - звичайно, він вже не той. Свій автентичний колорит він втрачає. Та й приготуйтеся до того, що це все ж таки базар з усіма його складовими. Але тут варто побувати хоча б раз, щоб знати, про що всі говорять. До того ж, тут завжди свіжі овочі і фрукти, риба та морепродукти.
  • “Зелений театр” - він знаходиться у парку Шевченка, що сам по собі є гарним місцем відпочинку. Це осередок прогресивної молодіжної культури. Працює лише в теплу пору року і тут проводяться лекції, концерти, виступи, майстер-класи, заходи для дітей. Затишно серед зелені і завжди цікаво.
  • Приморський бульвар - Дерибасівська - міський сад - самісінький центр, так би мовити. Тут завжди людно. Але гарно прогулюватися без поспіху. Є де поїсти, зокрема, недорого.

І це далеко ще не всі красиві місця. Місто славиться своїми маленькими двориками, є й маловідомі місця Одеси. Якщо вистачає часу на таке, радимо погуглити.

квартира

Де краще винайняти житло

Де відпочити в Одесі, залежить від того, де саме ви бажаєте провести відпочинок, яких умов потребуєте, на що розраховуєте. В літній період знайти щось вартісне з житла і вільне - складна задача. Готелі, пансіонати забиті. Тому радимо моніторити ресурс Doba, тут завжди є шанс, що квартира в Одесі подобово знайдеться. Але варто продумати й район, коли шукаєте, де зупинитися.

Якщо це просто прогулянковий візит - можна глядіти житло в Одесі подобово ближче до центру. Так зручніше діставатися до всіх місць, подекуди навіть без транспорту.

Якщо це відпочинок на морі, то в місті повно пляжів, не обов’язково це мають бути топові “Аркадія”, “Ланжерон”, “Дельфін” чи “Отрада”. Вони знаходяться в центрі, тому й

сама квартира в Одесі подобово обійдеться дорожче. Це ж стосується і готелів. У пошуках житла можна віддалятися від центру в бік Лузанівки, Крижанівки або ж мікрорайону Таїрово.

За матеріалами: https://doba.ua/ukr/

Comments   

загрузка...