Понеділок, Тра 25, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про заміну дисплея на iPhone?

Четвер, 16 січня 2020 року

"Яблучний" телефон — це відмінна техніка, але і вона іноді ламається. Одним із найбільш вразливих місць смартфона є його екран. Претензій до його якості немає, але все ж поломки найчастіше трапляються через необережність власника телефону. Екран може зламатися після падіння або сильного удару. Несправність може проявлятися по-різному. Екран може включатися, але перестане реагувати на дотики. Іноді дисплей просто не включається, але зовні на ньому не видно ніяких пошкоджень. У кожному з цих випадків ремонт буде необхідний.

заміна дисплея

Заміна дисплея

У випадку з iPhone можна поміняти тільки дисплей, тачскрін або захисне скло. Всі три елементи конструкції складають одне ціле — дисплейний модуль. Тобто якщо несправність виявлена тільки в сенсорі, то разом з ним буде замінений і екран зі склом. Але деякі майстри пропонують своїм клієнтам послугу заміни тільки скла, при цьому дисплей і тачскрін залишаються колишніми. Така послуга обійдеться вам дешевше, але ви навряд чи зможете на цьому заощадити. Справа в тому, що завжди є ризик неправильної установки нового скла, і ризик цей досить великий. Тому краще не скупитися і замовляти заміну всього дисплейного модуля в перевіреному сервісному центрі.

Серед багатьох власників смартфонів iPhone користується популярністю сервісний центр в Одесі “МастерСКАЯ” https://master.skay.ua/zamena-displeya. Заміна екрану на iРhone виконується досвідченими майстрами, через руки яких пройшло багато "яблучної" техніки. У більшості випадків вони будуть здатні врятувати ваш улюблений смартфон і подарувати йому нове життя. Сервісний центр “МастерСКАЯ” — це відмінне обслуговування, кваліфікований персонал і задоволені клієнти.

зіпсований дисплей

зломаний дисплей

Чи можна замінити екран самому?

Деякі умільці, бажаючи заощадити на ремонті, вважають за краще міняти екран на iPhone самостійно. З боку це виглядає трохи дивно, оскільки людина, яка не шкодує грошей на покупку дорогого смартфона, не хоче платити за послугу професійного ремонту. Така економія може обернутися необхідністю купувати новий iРhone. Ремонт цього телефону складний, вимагає наявності спеціального інструменту і абсолютних технічних знань. Тому робити подібну роботу можуть тільки підготовлені фахівці. З цієї ж причини не можна довіряти ремонт невідомим приватним майстрам, які розміщують свої пропозиції в інтернеті. Звертаючись до надійного сервісного центру, ви збережете час, нерви і гроші.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ

Comments   

загрузка...