Понеділок, Тра 25, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Методи друку на футболках

Вівторок, 21 січня 2020 року

Відмінності між шовкографією і прямим кольоровим друком

Сьогодні друк на футболках дуже часто виконується за допомогою шовкографії і прямого кольорового друку на сайті компанії ONEDAYPROMO (https://onedaypromo.com.ua/pechat/pechat-na-futbolkah/) можна ознайомитися як виглядають зображення на одязі, таких як футболки, худі, товстовки, надруковані різними способами. Кожен із видів друку має свої характерні особливості і переваги.

друк на футболках

друк на футболках

Історія шовкотрафії налічує вже близько 2000 років. Щоб нанести зображення на тканину, спочатку потрібно розбити на кілька окремих одноколірних шарів. Усі шари наносяться на трафарети, за допомогою яких зображення вже переноситься на тканину, після чого прогрівається для надійної фіксації зображення.

При використанні методу прямого цифрового друку зникає необхідність застосування трафаретів, оскільки картинка друкується прямо на тканину. Не можна сказати, що один з методів кращий за інший — кожен із них є особливим і має свої переваги.

Шовкотрафаретний друк

друк на футболках

Шовкотрафаретний друк найчастіше використовується для великих тиражів, оскільки виготовлення трафаретів для декількох виробів є невигідним. Надруковані таким чином зображення відрізняються стійкістю і довговічністю, однак їх колірна гамма досить обмежена. На відміну від шовкотрафаретного друку, прямий цифровий друк дає можливість отримати зображення з необмеженою кількістю кольорів і відтінків, яке наноситься відразу на тканину. Використовуючи даний метод друку, можна переносити на тканину фотографії та інші зображення з високою деталізацією.

друк на футболках

Технології Флакса і термопереносу

Для того, щоб зображення на футболці довго залишалися яскравими і виразними, використовують технологію Флакса. Для цього зображення наноситься на особливу плівку, яка потім кріпиться до тканини за допомогою клею. Завдяки використанню цієї технології картинка на тканині зможе витримувати досить багато циклів прання навіть при дуже високій температурі. Плівка клеїться дуже швидко, єдиним же недоліком Флакса є його досить велика вартість.

зображення на футболці

Дешевшим є метод термопереносу, за допомогою якого можна створювати барвисті і стійкі зображення на футболках.

У будь-якому випадку вибір способу друку залежить від того, якої якості і скільки футболок із зображенням ви бажаєте отримати. Якщо мова йде про друк на великій кількості футболок (з обмеженою колірною гамою), то краще скористатися шовкотрафаретним друком. Для створення зображення з величезною кількістю кольорів і відтінків слід використовувати прямий цифровий друк.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...