ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Винахідлива бабуся робить пандуси з конструктора Lego (ВІДЕО)

Велика Епоха

Рита Ебель живе в невеликому місті Ханау в Німеччині. Їй більше 60-ти років, і вона майже щодня зайнята корисною незвичною справою — робить симпатичні та практичні пандуси з конструктора Lego.

Винахідлива бабуся робить пандуси з конструктора Lego (ВІДЕО)

Після аварії, яка трапилася близько 25 років тому, жінці доводиться використовувати для пересування інвалідний візок. Багато закладів у її місті не обладнані для людей з інвалідністю, тому часто навіть поїздка в магазин обертається великими труднощами. Якось знайома поскаржилася їй, що одного разу в неї не виходило виїхати з магазину, тому довелося кликати на допомогу друзів.

Лего-бабуся

Ідея створення спусків із Lego прийшла до Рити Ебель, коли вона гортала медичний журнал, у якому було зображення людини в кріслі-колясці, яка з'їжджає подібним пандусом.

Тепер вільний час жінка присвячує складанню пандусів із різнокольорових пластикових цеглинок. У цій справі їй часто допомагає чоловік. На кожен виріб йде декілька сотень деталей і приблизно вісім тюбиків із клеєм.

У Ханау вже встановлено 12 лего-пандусів. Власники закладів дуже задоволені — яскраві спуски незмінно привертають увагу перехожих (як дорослих, які зазвичай фотографують конструкцію, так і дітей, які прагнуть її помацати і навіть витягнути якусь частину).

Пандуси дуже міцні та функціональні. Зручність конструктора в тому, що з його дрібних деталей можна робити які завгодно за висотою і шириною вироби.

Господиня однієї перукарні Маліка Ель Харті вважає, що затія Ріти Ебель чудова: пандуси видно здалеку, і вони немов привітно сигналізують про те, що до будинку можна з легкістю як зайти, так і заїхати, перебуваючи в інвалідному кріслі.

Зараз Риту Ебель називають Лего-бабусею. Вона виготовила інструкції зі створення спусків із Lego, щоб інші бажаючі також могли втілювати корисну ідею з облаштування вулиць. Складанням пандусів зацікавилися і в інших країнах, зокрема Швейцарії, Австрії, Іспанії і США.

Це цікаво…

Слово «lego» на латині означає «збираю разом».

Пластикові деталі Lego, виготовлені в 1958 році, можна поєднувати з цеглинками із сучасного конструктора.

Читайте далі:

Церебральний параліч не заважає цій молодій дівчині танцювати

Дітям не завжди потрібні іграшки: «Ремонтні кафе» Repair Kid

89-річна волонтерка зв'язала майже 500 теплих речей для собак