Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Онлайн конфіденційність від RusVPN

Середа, 26 лютого 2020 року

У нинішній час стрімкого розвитку цифрових технологій, коли люди все частіше використовують свої гаджети для оплати різноманітних послуг, передачі конфіденційної інформації та обговорення важливих питань за допомогою мережі Інтернет, з'являється істотна необхідність у захисті інформації, що передається (будь це текстові або відео файли, листування, діалоги в месенджерах, тощо).

VPN сервер

Як правило, «охоронцем» особистих даних на пристроях є антивірусне програмне забезпечення і вбудовані/окремо встановлені брандмауери. Однак, вони не можуть дати 100% захист від крадіжки конфіденційної інформації і хакерських атак. У більшості випадків, атаки націлені на злом банківських рахунків за допомогою отримання паролів і необхідних пакетів даних з пристрою своєї жертви.

VPN

Обумовлено це тим, що принцип роботи антивірусного ПЗ та інших, схожих за дією програм, спрямований на пошук шкідливого коду з використанням своїх баз. Але це, як показала практика, і є слабке місце захисту, через те, що бази можуть бути застарілими і не розпізнавати загрозу вчасно.

Якщо антивірусне ПЗ «відловлює» (хоч і не із 100% вірогідністю) несанкціонований доступ до вашого девайсу, тоді що робити в разі необхідності відправки особистих даних в глобальну мережу Інтернет, яка схильна до багатьох «дірок» у захисті і моніториться хакерами?

Для цього була розроблена VPN. Що ж таке VPN? Це приватна віртуальна мережа, в якій використовується ключ шифрування, а це в рази підвищує безпеку обміну інформацією. Однак згодом з'ясувалося, що протоколи мережі VPN також мають деякі уразливості, які були усунені в більш просунутому вирішенні для віртуальних приватних мереж.

RusVPN

Принцип роботи RusVPN

Як і будь-яка віртуальна приватна мережа, RusVPN створює «тунель» між одним або декількома пристроями, які безпосередньо обмінюються інформацією між собою. За допомогою VPN можна безпечно та анонімно заходити на будь-який сайт. Ваша IP адреса та деякі дані, які вас ідентифікують будуть сховані. Наприклад на сторінці https://rusvpn.com/ru/download/chrome/ можна завантажити безкоштовне розширення RusVPN Chrome. Це найнадійніший і безпечний VPN-проксі для вашого браузера.

VPN

RusVPN

Робота серверів (яких на даний момент існує більше трьох тисяч) побудована таким чином, що як тільки користувач припиняє сеанс підключення до VPN, відбувається повне очищення всієї інформації з віддалених серверів і очищається оперативна пам'ять, виділена під час сеансу. Таким чином, наступне з'єднання відбувається при повному перезавантаженні серверів, які створюють абсолютно нове середовище для виконання необхідних протоколів і рішень.

Також важливою перевагою використання, є можливість «в один клік» приховати визначення реального місцезнаходження пристрою, що виходить у Всесвітню Павутину. Ця функція дозволить обійти обмеження в доступі до ресурсів, які були заблоковані інтернет провайдерами в певній країні.

робота в браузері

Повна конфіденційність!

Крім підміни (приховування) ідентифікатора мережі Інтернет (IP адреси), а також використання 256-бітного ключа шифрування, ця технологія «розбавляє» вихідний трафік з трафіком інших користувачів, що, в свою чергу, практично виключає відстеження переданих пакетів даних.

Алгоритм AES-256, розроблений для шифрування даних, визнаний найнадійнішим захистом, оскільки зламати його не представляється можливим навіть при залученні всієї обчислювальної техніки в світі! Для цього знадобилося б більше сотень мільярдів років.

Стовідсоткового захисту даних від зловмисників гарантувати не можна, але з інноваційним технологічним рішенням VPN безпека зросте в рази!

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...