П'ятниця, Лип 10, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Моршин та Трускавець: відпочиваємо на батьківщині

Середа, 12 лютого 2020 року

Популярні бальнеологічні курорти Моршин та Трускавець вже десятки років приваблюють тисячі туристів. Чому варто туди поїхати та як провести час – про це далі.

Моршин – курорт для яскравого відпочинку та лікування

Моршин – курорт у Львівській області, який може похвалитися багатовіковою історією та унікальними природними ресурсами, направленими на оздоровлення організму людини. Детальніше про курорт та актуальні послуги рекомендується дізнатися тут - https://karpatykruiz.com.ua/morshyn/. Чисте повітря, унікальна вода, сучасна медицина комплексно ефективно борються з хворобами ШКТ, нирок та сечовивідних шляхів, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, при неправильному обміні речовин тощо. Найкраще медичні послуги отримувати на базі санаторіїв, де працює досвідчений персонал, лікарі, усі процедури підбираються індивідуально та грамотно. Найпопулярніші варіанти – «Моршинський», «Мраморний палац», «Лаванда», «Перлина Прикарпаття» тощо. Однак курорт Моршин – це не лише лікувальні процедури. Тут проводяться цікаві екскурсії, є розваги на будь-який смак та бюджет. Часто гості обирають на курорті Моршин спа-готелі, де цей варіант є найвдалішим поєднанням користі для тіла та душі. Найчастіше гості обирають «Святий Шарбель», «Моршинську вежу» та ін.

Поїздка у Моршин з дітьми також не є проблемою, адже багато закладів мають на своїх територіях игрові кімнати та майданчики, бібліотеки, спортивні зони, вихователів та аніматорів у штаті.

Реально поїхати на відпочинок у Моршин навіть з домашніми улюбленцями. Наприклад, готель «Київ+», апартаменти «На Данила Галицького» та інші заклади надають усі необхідні умови для розміщення тварини, її вигула та зручного перебування. Детальніше про подібну послугу варто дізнаватися завчасно в вибраному закладі.

На курорті Моршин ціни Вас приємно здивують своєю доступністю та різноманітністю. Часто вони залежать від обраного сезону. Наприклад, з січня по березень ціни можуть впасти до 40%, а у період зимових свят та влітку досягають, навпаки, піку. Вартість путівки умовно можна поділити на:

  • категорію ВІП (все включено), яку пропонують великі 5-ти зіркові готелі. Там гостей чекають широкий спектр оздоровчих, лікувальних процедур та розважальних заходів, СПА, продумане якісне харчування та багато іншого;
  • класичний недорогий відпочинок. По якості він нічим не поступається дорогому, просто гість обирає вілли чи апартаменти, санаторії чи отелі, які не мають високго статусу чи популярності. Такий варіант буде актуальним для туристів, які не потребують конкретного плану відпочинку та бажають провести час за межами, визначеними путівкою.

Актуальну інформацію, ціни, послуги та ін.. можна дізнатися на сайті «Карпати Круїз».

Відпочинок та лікування на курорті Трускавець

Курорт Трускавець, детальніше про який можна дізнатися тут - https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/ - це колоритне містечко на Західній Україні, яке прославилося своїми 14 унікальними цілющими джерелами води та видобутком озокериту. На курорті Трускавець лікування найкраще здійснювати на базі санаторіїв. Там кожен гість знайде для себе кваліфікованих лікарів та персонал, індивідуальний підбір курсу, широкий ряд оздоровчих процедур, дієтичне здорове харчування. Найпопулярніші санаторії в Трускавці – «Шахтер», «Карпати», «Ріксос Прикарпаття», «СБУ», «Молдова» та ін..

Для продуктивного та цікавого відпочинку тут функціонують спортивні зали, бібліотеки, музеї, проводиться багато культурних заходів, концертів та вечірок. Також можна зробити професійну фотосесію, спробувати себе у танцях та вокалі, відвідати екскурсії та щорічний кінофестиваль.

Курорт Трускавець та Моршин – це синоніми здорового тіла та духу, унікальних ресурсів та відмінного відпочинку. Скоріш переконайтесь у цьому самостійно.

Comments   

загрузка...