Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Важливість регулярного технічного обслуговування складської техніки

Субота, 22 лютого 2020 року

Різноманітна техніка на складах експлуатується дуже інтенсивно, і на великих підприємствах її простої трапляються зрідка. Вона щодня відчуває сильні навантаження, тому потребує регулярного огляду, якісного технічного обслуговування і швидкого усунення поломок. Це необхідно для того, щоб навантажувачі, електричні візки та інші машини нормально працювали, а дрібні поломки не приводили до більш серйозних проблем. Своєчасне техобслуговування допоможе підприємству зберігати кошти, оскільки ремонт після сильної поломки може коштувати дуже дорого.

складська техніка

Підприємець спочатку повинен вибрати надійну техніку для складу, яка була б розрахована на інтенсивну експлуатацію. Саме таку техніку продає компанія “Денор Сервіс” (denor-service.com.ua). Всі моделі відрізняються простотою використання, надійністю, економністю та високою продуктивністю.

Важливі моменти технічного обслуговування

Кожен оператор, який працює зі складською технікою, повинен уважно стежити за її станом і при виявленні несправності відразу ж припиняти роботу. Але самому намагатися усувати поломку, розбирати механізми йому категорично забороняється. Робити ремонт може тільки майстер, який спеціалізується на цьому. Крім того, після самостійного ремонту власник техніки вже не зможе скористатися гарантією. Відразу ж після виявлення поломки потрібно зв'язуватися з співробітниками сервісного центру.

технічне обслуговування

техобслуговування

Деякі види техніки мають більш високу вартість, ніж інші, і відрізняються більш складними механізмами. Такі машини потрібно оглядати частіше і ґрунтовніше. Чим якісніше буде огляд — тим менше підприємець ризикує витратити великі гроші на складний дорогий ремонт.

Якщо техніка стара, їй може знадобитися капітальний ремонт. В цьому випадку в сервісі повинні обов'язково узгодити всі роботи і їх вартість з власником техніки. На нові запчастини, встановлені майстрами на машини, обов'язково повинна надаватися гарантія. Якщо власник техніки є постійним клієнтом сервісного центру, то йому можуть бути надані хороші знижки на регулярне обслуговування.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...