Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як поповнити мобільний рахунок без комісії? Швидкий та простий спосіб

Вівторок, 18 лютого 2020 року

Як покласти гроші на мобільний з банківської картки

Потрібно зручно та дешево поповнити мобільний рахунок? Платіжний сервіс EasyPay допоможе зробити це якнайшвидше за допомогою комп’ютера, планшета та смартфона. Послуга доступна цілодобово, нею можуть скористатися абоненти всіх українських операторів стільникового зв’язку.

Найбільш поширений спосіб поповнення мобільного номеру – використання гривневої платіжної картки Visa або MasterCard будь-якого українського банку. Для розрахунку можна використовувати як дебетову, так і кредитну картку. Комісія за оплату становить 2 грн.

Як поповнити телефон, використовуючи сервіс easypay.ua:

  1. Увійдіть або зареєструйтеся в системі.
  2. Вкажіть номер телефону та суму поповнення.
  3. Натисніть на вкладку «Платіжні картки».
  4. Заповніть реквізити: номер, термін дії та CVV-код (3 цифри на звороті картки).
  5. Перевірте правильність даних та здійсніть оплату відповідною кнопкою.
  6. Вкажіть вашу електронну пошту – на неї автоматично надійде квитанція.

Зареєстрованим у системі користувачам найбільш зручно працювати з сервісом EasyPay. Реєстрація вимагає лише 2-3 хвилини, але надає багато можливостей. Ваші дані надійно захищені від шахрайства та сторонніх осіб завдяки міжнародному протоколу шифрування.

Створивши особистий кабінет, ви зможете зберігати та друкувати шаблони платіжок і квитанції. Також доступні розрахунки електронними грошима, кешбек, бали на карту Fishka.

Інші способи поповнити мобільний рахунок з «Ізіпей»

Поповнити мобільний можна ще двома способами:

  1. Віртуальна карта. Спосіб доступний лише зареєстрованим користувачам сервісу. При виборі способу оплати натисніть вкладку «Карти», переконайтеся, що на карті є достатня сума, та підтвердіть переказ. Комісія становить 1 грн.
  2. Мобільні гроші. У відповідній вкладці потрібно ввести номер телефону, з якого будуть списані кошти, та підтвердити оплату. Ця послуга доступна лише для абонентів «Київстар» та «Lifecell». Комісія для КС становить 0 грн, для Life – 0.5%.

Можна також поповнити рахунок мобільного телефону без комісії. Для цього зареєстрованому користувачеві потрібно замовити безкоштовну карту, випущену EasyPay та банком «Форвард». Ця картка надасть можливість проводити розрахунки за стільниковий зв’язок, комунальні послуги та інтернет без відсотків за обслуговування. Крім того, вам будуть доступні кредитні кошти до 100 000 грн.

Залишайтеся завжди на зв’язку та з вигодою!

Comments   

загрузка...