Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Використання інтерактивного устаткування у навчанні

Середа, 19 лютого 2020 року

Інтерактивні техніки у навчанні розроблені для того, щоб забезпечити зворотний зв'язок між педагогом і учнями, розвинути у останніх логічне та аналітичне мислення, зробити процес навчання більш цікавим та ефективним. Для навчальних закладів розроблено спеціальне інтерактивне обладнання, яке дозволяє педагогам більш доступно викладати матеріал своїм підопічним і зробити заняття більш цікавими.

Інтерактивні техніки

інтерактивне обладнання

Сучасне інтерактивне обладнання

У багатьох навчальних закладах можна побачити інтерактивні дошки, які призначені для відображення картинки з екрану комп'ютера або ноутбука. Для передачі зображення використовується проектор. Торкаючись до інтерактивної дошки кінчиком пальця або маркером, можна виділяти текст, переміщати зображення і здійснювати інші дії. Тобто маркер або палець при використанні дошки грає роль комп'ютерної миші.

інтерактивне навчання

Більш функціональними, ніж інтерактивні дошки, є інтерактивні дисплеї. Така техніка поєднує в собі можливості проектора, інтерактивної дошки, комп'ютера і планшета. Її можна використовувати не тільки для навчання, але і в бізнесі — наприклад, під час конференцій або ділових нарад в компаніях. Великою популярністю користується інтерактивний комплекс, а також і багатофункціональні мультимедійні інтерактивні комплекси. Приклад такої техніки і детальний її опис ви можете знайти на сторінці сайту проекту "Фактор Розвитку".

інтерактивне навчання

інтерактивне устаткування

Переваги використання інтерактивного устаткування

Завдяки йому педагог може не носити з собою на кожне заняття багато підручників, адже всю інформацію можна зберігати в пам'яті ноутбука і виводити її на великий екран. Дошки і дисплеї дозволяють донести весь навчальний матеріал відразу великій кількості дітей, тоді як зробити це за допомогою звичайних книг набагато складніше. Інтерактивне обладнання дозволяє більше зацікавити дітей процесом навчання, захопити їх.

інтерактивного навчання

Адже багато школярів цікавляться сучасною технікою і тому із задоволенням використовують її у навчанні. Стане в нагоді вона не тільки на уроках, а й на батьківських зборах. Наприклад, за допомогою інтерактивної дошки вчитель зможе продемонструвати батькам сторінки шкільного журналу і швидко ознайомити всіх з успішністю учнів. У багатьох навчальних закладах виділяються значні кошти на покупку інтерактивного устаткування, яке істотно покращує якість навчання і спрощує працю педагогів.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...