Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дитячі машинки: яку модель обрати залежно від віку дитини

Понеділок, 24 лютого 2020 року

Машинки – найпопулярніші іграшки серед хлопчаків, тому майже кожен виробник включає їх у свій асортимент. У цій статті ми розглянемо види та особливості дитячих іграшок на колесах та визначимо їх призначення.

Машинки

Найпростіші види дитячих машинок

Механічні та машинки-каталки мають дуже просту конструкцію, однак не втрачають своєї популярності. Це пояснюється тим, що вони цікаві малюкам, які щойно навчились повзати та ходити, та лише починають вивчати навколишні процеси. У віці від одного року малюк починає помічати причинно-наслідкові зв’язки: потягнув – покотилась, штовхнув – від’їхала і т.д. Дітям цікаво спостерігати за рухом предметів та експериментувати. Саме тому їм варто надати найпростіші механізми, які допоможуть у розвитку.

Ще одна причина, чому малюкам краще обирати механічні моделі дитячих машинок: в них практично нічому зламатися, а великі автомобілі можна возити за собою на мотузці. Також можна використовувати каталки, що оснащені ручкою.

До даного різновиду машинок відноситься й толокар. Сидячи за кермом таких авто, малюки переміщаються, відштовхуючись від землі ногами. Нерідко подібний транспорт оснащується світловими та шумовими ефектами, а часом такі іграшки містять в собі й функцію сортера, що дає можливість дітлахам додатково розвивати дрібну моторику.

Дитячі машинки

Іграшки для дітей від трьох років

Інтерес до простих механізмів зменшується, коли дитині виповнюється три роки, тому варто подбати про нові цікаві іграшки. У цей період не лише хлопчика, а й дівчинку зацікавлять інерційні та автомобілі-перекидайки. Перші працюють завдяки інерційному двигуну, який дає іграшці можливість рухатись самостійно. Мотор заводиться за допомогою ключа, шнурка, прискорення або заднього ходу – кожен з цих видів дитині цікаво досліджувати. Але варто пам’ятати, що ціна на такі моделі з моторчиком вища, ніж на прості іграшки.

Перекидайки можуть бути як механічними, так і працювати від додаткової енергії. Їх особливість в тому, що наштовхуючись на перешкоду, вони перевертаються та знову стають на колеса. Малечі сподобається такий ефект.

Трансформери також цікаві малюкам, адже можуть швидко змінювати зовнішній вигляд. У деяких компаній швидка допомога може перетворитись у велику фуру, в той час як інші компанії пропонують моделі, де автомобіль стає відомим персонажем з мультфільму. При цьому, не треба розбирати іграшку, а необхідно активувати декілька деталей, або навпаки сховати їх.

Дитячі машинки

Автомобілі на радіоуправлінні: які є обмеження

Дитячі машинки на радіоуправлінні приводяться в рух за допомогою дистанційного пульта керування, що захоплюють не лише дітей, а й дорослих. Однак виробники роблять вікове обмеження на такі моделі, тому їх рекомендовано використовувати дітям від п’яти років. Також існують антигравітаційні автомобілі, які можуть їздити по стінах та стелі.

Незалежно від виду, іграшкові авто дозволяють дітлахам моделювати різноманітні життєві ситуації: малюки можуть уявляти себе в ролі водія таксі, автобуса чи фури, а також можуть стати лікарем, гонщиком та придумати інші амплуа, що корисно для формування їх особистості.

Comments   

загрузка...