Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Усе про правильне зберігання парфумів

Вівторок, 25 лютого 2020 року

Аромат парфумів у нашому житті відіграє дуже важливу роль, не меншу, ніж одяг. Сьогодні великим попитом користуються саме оригінальні чоловічі і жіночі парфуми. Щоб ароматна вода прослужила довго, її необхідно правильно зберігати.

Інтернет-магазин BROCARD.UA може запропонувати тільки оригінальні парфуми, в якості яких ви будете впевнені на 100%. А великий асортимент дозводить вибрати саме те, що підійде вам.

парфум

Уникайте потрапляння ультрафіолетових променів

До складу парфумерії входять молекули різних речовин. Вони взаємодіють і вступають в хімічну реакцію. Вплив на них штучного або сонячного світла може спровокувати їх розпад або розкладання. Сучасні виробники доповнюють склад парфумів інгібіторами або антиоксидантами, але навіть вони не в силах зупинити повністю процес. Щоб запах і консистенція духів залишилися колишніми, їх слід зберігати в закритих ящиках, скриньках, коробочках.

жіночі парфуми

Створіть комфортний мікроклімат

Ідеальною температурою для парфумів вважається від +17 до + 22 ° С. Якщо в кімнаті дуже жарко, то незабаром духи можуть протухнути і стати липкими.

аромат духів

Зберігайте духи в герметичному флаконі

Найсильнішим природним окислювачем прийнято вважати кисень. Коли він вступає в реакцію з речовинами, відбувається зміна запаху та консистенції парфумів. Щоб зберегти первинний аромат парфумів, їх слід щільно закривати кришкою і не тримати біля радіаторів опалення.

парфум

Уникайте підвищеної вологості

Негативно впливає на стан парфумів підвищена вологість. Ароматну воду категорично не можна розміщувати у ванних кімнатах.

парфум для жінок

Не викидайте прострочену парфумерію

Як правило, термін придатності парфумерії складає 3-5 років. Але якщо зберігати її правильно, то нею можна користуватися десятки років.

парфум для жінок

Використовуйте духи правильно

Ароматну рідину без розпилювача не можна наносити руками. Це пов'язано з тим, що на руках є мертві клітини шкіри і жир. Коли вони потрапляють до парфумів, вони псуються.

Не рекомендується розміщувати духи на відкритій поличці або туалетному столику. Щоб зберегти початкові властивості рідини, їх можна зберігати у заводській упаковці.

Деякі джерела стверджують, що ідеальним місцем для зберігання парфумів є холодильник, адже там і температура невисока, і темно. Холод може привести до зміни формули запаху. Та й цим ароматом можуть просочитися продукти харчування.

Як дешеві, так і елітні парфуми є досить примхливими щодо зберігання. Рідині потрібно забезпечити ідеальні умови.

Термін придатності будь-якої ароматної рідини варіюється від 3 до 5 років, а відкритий флакон можна зберігати від 6 до 12 місяців. Але це тільки рекомендації виробника, щоб запобігти звернень від покупців, які неправильно зберігають парфуми.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Comments   

загрузка...