Четвер, Кві 2, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Встановлення домашньої електростанції у приватному будинку

Вівторок, 3 березня 2020 року

Інвестиції в приватну сонячну енергетику вважаються одними з найбільш перспективних. Завдяки дії в Україні високого «зеленого» тарифу, гроші, витрачені на фотовольтаїчне обладнання, швидко окупаються. Вартість сонячної електростанції для будинку залежить від потужності, комплектації, способу монтажу.

сонячна енергетика

Склад і принцип роботи

Приватні фотоелектричні системи бувають автономними і мережевими. Перші є основним або додатковим джерелом електроенергії, використовуються в місцях з нестабільним або відсутнім центральним електропостачанням. Ключові елементи системи: фотопанелі, автономний інвертор з інтегрованим контролером заряду, акумуляторні батареї. Надлишки енергії вдень накопичуються в АКБ. Потім, при недостатній генерації, вони використовуються для електропостачання домогосподарства.

сонячна енергетика

Мережева сонячна електростанція для будинку дозволяє заробляти на поставках енергії в загальну мережу («зелений» тариф), а тому найбільш затребувана. Вона призначена для повного або часткового електропостачання домогосподарства, але не може використовуватися як аварійне джерело електроенергії, через те, що працює при наявності напруги в мережі. Така система складається з фотопанелей і мережевого інвертора. Перетворювач струму підключають до загальної мережі через розподільний щит.

Сонячні батареї для заміського будинку

Особливості будівництва

Будівництво типової приватної фотоелектростанціі — технічно нескладне завдання, але довірити його краще дослідній монтажній компанії. Це дозволить реалізувати проект з мінімальними витратами часу, без прорахунків, що ускладнюють подальшу експлуатацію. Компанія GREEN TECH TRADE перед встановленням станції проведе обстеження місця, де буде встановлена станція, розробить проект з підбором обладнання, проведе всі монтажні роботи та оформить всю потрібну документацію.

Розміщення сонячних панелей може бути наземним, на даху, фасадним. Місце під фотомодулі має бути добре освітленим.

Існують наступні способи установки панелей:

  • навісний;
  • горизонтальний;
  • похилий;
  • на столах з однією або двома опорами;
  • на рухомих трекерних системах;
  • з використанням кутових (для плоского даху) і паралельних (для похилої покрівлі) конструкцій.

Сонячні батареї для заміського будинку

Якщо це мережева електростанція на сонячних батареях, після монтажу обладнання та пробного запуску потрібно написати заяву в РЕМ на підключення системи. За фактом звернення організація повинна провести організаційно-технічні заходи: встановити двонаправлений лічильник і модем. Послугу оплачує заявник. На завершальному етапі слід відкрити рахунок в банку і підписати договір купівлі-продажу електроенергії з Обленерго.

Сонячні батареї

Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Comments   

загрузка...