Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про що розповість “зірковість” готелів

Середа, 26 лютого 2020 року

 Wall Street Hotel

комфортабельний готель

Якщо ви часто подорожуєте і шукаєте комфортабельний готель (наприклад, відмінні умови проживання пропонують клієнтам в готель і Wall Street Hotel https://ws-hotel.com/ ), вам напевно знайома "зіркова" система оцінки якості готелів. При цьому визначення статусу подібних готелів може залежати від безлічі факторів.

зірковість" готелів

Від чого залежить "зірковість" готелів?

На те, скільки зірок буде присвоєно певному готелю, безпосередньо впливає якість і швидкість обслуговування в ньому, рівень безпеки і особливості обладнання номерів, кваліфікація персоналу і багато інших чинників. Якщо готель належить до однієї з всесвітньо відомих мереж (наприклад, до мережі "Хілтон"), то часто вже одне це може служити причиною для отримання ним більшої кількості зірок, ніж у його менш іменитих побратимів.

зірка

Що означають зірки?

Дивлячись на кількість зірок того чи іншого готелю, ви приблизно можете припустити, що вас чекає після заселення в нього. Готелі з однією зіркою — це заклади без жодних претензій на розкіш, в яких гостю забезпечується мінімальний комфорт. Двомісний номер тут матиме площу близько 10 квадратних метрів, а з меблів ви отримаєте ліжко, пару стільців, шафу та інші меблі першої необхідності (їх набір залежить від особливостей конкретного готелю). Холодильник і телевізор ви швидше за все будете ділити з мешканцями сусідньої кімнати, а обслуговування отримаєте мінімальне.

зірковість готелів

У готелі при двох зірках ви отримаєте практично те ж саме, проте в них міняти постільну білизну вам повинні частіше. У номері ви можете знайти ванну кімнату і туалет, а увійти в номер зможете навіть вночі (в готелі з однією зіркою подібне у вас не пройде).

Готелі, гордо несучи три зірки - для тих, хто хоче пожити з комфортом і при цьому не сильно витратитися. В такому закладі до ваших послуг буде добре обставлений номер з особистим телефоном і телевізором, комфортабельна ванна кімната і охайний санвузол, а також одягнений по формі доброзичливий персонал.

готель

Чотири зірки означають номер з кондиціонером, телевізором, телефоном і міні-баром, а також ванну кімнату з гелем для душу, шампунем і феном. Тут вам можуть погладити одяг і підстригти вас, а постільна білизна буде змінюватися щодня. Ідеально, якщо готель при чотирьох зірках матиме номера з поліпшеним плануванням, а його керівництво дасть можливість постояльцям безкоштовно відвідувати дискотеку, спортивний зал або басейн.

У готелі з п'ятьма зірками (крім усього перерахованого вище) ви отримаєте можливість харчуватися в одному з відмінних ресторанів, отоварюватися в магазині, відвідувати салон краси тощо. У номері вас чекають всі необхідні для комфортного відпочинку дрібниці, такі як кондиціонер, телефон, комп'ютер, факс, якісні косметичні засоби та інше.

Comments   

загрузка...