Четвер, Кві 2, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Усі переваги і недоліки циліндрових і сувальдних замків

Четвер, 27 лютого 2020 року

Найбільш популярними видами замків є циліндрові і сувальдні. Вони забезпечують цілком гідний рівень захисту вашого житла від проникнення зловмисників, проте для того, щоб правильно підібрати замок для своїх дверей, вам потрібно знати деякі плюси і мінуси пристроїв обох типів, щоб правильно вибрати саме той, який потрібен вам. Якщо після прочитання цієї статті у вас залишаться запитання, то менеджери компанії Housе Of Locks (houselock.com.ua) нададуть вичерпну інформацію і підберуть найкращий варіант.

замок

Особливості циліндрових замків

Циліндровий замок надійний і практичний, оскільки конструкція його досить проста. Завдяки цьому за умови правильного використання механізм такого типу зможе прослужити дуже довго. Якщо ви придбали циліндровий замок, але хочете вдосконалити його і зробити більш стійким до злому, то для цього вам потрібно буде всього лише замінити його сердечник, купити який можна в спеціалізованому магазині. Сердечників для циліндрових замків є дуже багато, так що ви завжди зможете вибрати собі одну з найбільш надійних моделей.

циліндровий замок

Щоб відкрити двері, оснащені циліндровим замком, зломщики часто вдаються до вибивання останнього за допомогою молотка або ж просто висвердлюють його. Нестійкість до таких грубих методів злому є основним недоліком циліндрових замків, тому виробники постійно вдосконалюють і зміцнюють їх конструкції.

циліндровий замок

Чим примітні сувальдні замки

Багато майстрів радять використовувати саме сувальдні замки, адже вони вважаються одними з найбільш надійних. Але дуже високою стійкістю до зломів відрізняються тільки досить великі моделі замків зі складною конструкцією, системою захисту від відмичок, ударів тощо. Через досить великі розміри такі замки можна буде встановлювати тільки на товсті двері, але це того варто — адже якісний сувальдний замок у поєднанні з потужним дверним полотном послужить надійним захистом вашого будинку або офісу.

сувальдний замок

Після врізки такого замку в двері зовні буде видно тільки замкову щілину. Місце, де врізаний замок, потрібно додатково захистити спеціальною броньованою пластиною. Все це набагато ускладнить злом сувальдного замка.

Одним із основних недоліків сувальдного замку можна вважати складність його заміни. Якщо з ладу вийшов циліндровий замок, то для його лагодження досить просто замінити сердечник. При цьому саме "тіло" пристрою не потрібно буде виймати. Зламаний ж сувальдний механізм потрібно буде замінити повністю, на що піде якийсь час. Для цієї роботи найкраще найняти досвідченого майстра, адже від правильної установки замку залежить безпека вашого будинку.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...