Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як підготувати себе до візиту проктолога

Четвер, 27 лютого 2020 року

Запис до проктолога в Києві

Звертатися до проктолога необхідно при геморої, парапроктиті, у разі утворення анальних тріщин, пухлин і в багатьох інших випадках, навіть при звичайному запорі. Той, кому потрібен висококваліфікований проктолог у Києві, може звернутися за допомогою до лікаря Копецкої Анастасії Миколаївни — про її послуги можна докладніше дізнатися на сайті. Відвідавши цей сайт, ви зможете дізнатися про всі послуги, які надає лікар проктолог, хірург і записатися на прийом. Але перед тим, як відвідати цього лікаря, вам варто дізнатися, як потрібно правильно готуватися до огляду.

пряма кишка

Підготовка перед візитом до проктолога

Для початку вам потрібно зрозуміти, що соромитися огляду у проктолога не варто, і саме цей лікар зможе допомогти вам позбавитися від таких неприємних захворювань, що вражають задній прохід і товсту кишку. Записуватися до проктолога потрібно не тільки тоді, коли ви виявите у себе яскраво виражені симптоми якоїсь хвороби. Якщо вам ще не виповнилося 50 років, то проходити огляд у лікаря потрібно не рідше одного разу на рік.

проктолог

Приблизно за добу до візиту до проктолога вам слід відмовитися від страв і напоїв, які можуть викликати здуття живота, пронос та інші неприємні явища. До таких продуктів відносяться бобові, кефір, пиво, жирні солодкі креми, майонез, морепродукти, томатний сік, кабачки, огірки, груші та деякі свіжі овочі та фрукти. Якщо ви збираєтеся йти в лікарню вранці, то не варто занадто щільно вечеряти напередодні ввечері. Найкраще обмежитися легкою вечерею. Воду і ті напої, які не можуть викликати здуття або пронос, можна вживати в будь-якій кількості. Безпосередньо перед виходом з дому потрібно обов'язково прийняти душ, надіти чисту білизну.

запис до лікаря

У яких випадках потрібно записуватися на прийом до лікаря?

Записуватися на прийом до проктолога потрібно в тому випадку, якщо ви відчуваєте біль в нижній частині живота або біля заднього проходу, при хворобливих відчуттях під час дефекації, виявленні крові, гною або слизу в калі. Приводом для походу до лікаря є і відчутний свербіж в анальному отворі, печіння, яке може посилюватися під час випорожнення кишківника. Регулярно відвідувати проктолога особливо важливо тим, хто веде сидячий спосіб життя, адже такі люди більше ризикують захворіти на геморой. При сильних болях їдьте до лікарні негайно, не піклуючись про попередню підготовку.

Comments   

загрузка...