П'ятниця, Тра 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Китаї близько 3 млн заражених COVID-19: дослідження

Четвер, 16 квітня 2020 року

ФОТО: Медичні працівники несуть тіло до Авторефрижератору з бруклінської лікарні, Нью-Йорк, 31 березня 2020 р. Stephanie Keith/Getty Images

Фахівець з Китаю Дерек Сіссорс на сайті Інституту американського підприємництва (AEI) опублікував 10 квітня дослідження. За його оцінками, крім провінції Хубей, у Китаї близько 3 млн заражених COVID-19.

Незважаючи на те, що китайська влада постійно підкреслює, що від початку спалаху епідемії Китай був «відкритим і прозорим» і ділився інформацією з іншими країнами, офіційні цифри Китаю у багатьох викликають сумніви.

«Відповідно до моєї статистичної моделі, в Китаї близько 3 млн випадків зараження новим коронавірусом. Тому, думаю, те, що влада говорить про 15 тис. заражених за межами провінції Хубей, не відповідає дійсності».

Сіссорс ґрунтувався на інформації офіційних китайських ЗМІ: якщо перед закриттям Хубея з провінції виїхало щонайменше 1,2 млн осіб, а рівень зараження, за найскромнішими даними, становить 2,3%, то число підтверджених випадків захворювання за межами провінції Хубей все одно перевищує число заражень, зареєстрованих в Китаї.

Сіссорс визнає, що його модель, можливо, не досить точна. Однак статистика влади Китаю далека від реальності. Головне те, що китайська влада жодного разу не повідомляла загальну кількість контрольних тестів, що показували ненадійність офіційної статистики, яку публікує влада Китаю.

«Вони навмисне не проводять масштабне тестування, тому що не хочуть знати. Тому, не думаю, що центральному уряду Пекіна відомі справжні дані».

Згідно зі статистикою Університету Джонса Хопкінса, станом на 20 квітня в США кількість заражених перевищила 470 тис., а в Китаї, де стався спалах епідемії, за офіційними даними, випадків зараження трохи більше 82 тис. У США понад 17 тис. загиблих, тоді як у Китаї нібито загинуло понад 3300 чоловік.

За даними «Проекту з відстеження COVID» (The COVID Project Tracking), до 10 квітня в США пройшли тестування 2,3 млн осіб.

До 1 квітня Китай не публікував дані про безсимптомних заражених. Тобто, в Китаї інфіковані, у яких немає симптомів вірусу, не включалися до офіційної статистики.

Чи можна довіряти офіційній статистиці Китаю?

Провідний китайський вірусолог, голова шанхайської експертної групи з лікування COVID-19 Чжан Веньхун нещодавно висловився так:

«Думаю, це дуже непросте питання».

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китай хоче зберегти репутацію, а платити за це нам — думка експерта

Чи потрібно мити куповані овочі та фрукти з милом від вірусів?

Китай дуже турбують безсимптомні пацієнти з COVID-19, які поширюють вірус далі

Американські експерти закликають Китай розкрити лабораторні записи щодо коронавірусу

Китайці скуповують продукти боячись кризи

США збирається призупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я

Чи можуть собаки виявити COVID-19 за допомогою нюху?

Масштабний контроль Китаю над дослідженнями вірусу COVID-19

Великі дози хлорохіну при COVID-19 смертельні: дослідження

Comments   

загрузка...