П'ятниця, Тра 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Великі дози хлорохіну при COVID-19 смертельні: дослідження

Четвер, 16 квітня 2020 року

Таблетки з гідроксихлорохіном і хлорохіном показані в Інституті інфекцій Середземномор'я IHU в Марселі, Франція, 26 лютого 2020 року (Gerard Julien/AFP via Getty Images)

Половина досліджень лікування пацієнтів з COVID-19 на різні дози хлорохіну, які проводилися в Бразилії — припинені.

Подвійне сліпе дослідження призначалося для оцінки безпеки та ефективності двох різних доз хлорохіну у пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19 у лікарні в місті Манаусі.

Пацієнти в одній групі одержували 600 мг препарату щоденно протягом 10 днів, у той час як інша група отримувала 450 мг протягом п'яти днів, два рази на день протягом першого дня і один раз на день протягом наступних днів. Усі пацієнти також одержували азитроміцин, антибіотик, який традиційно використовується проти малярії, вовчака і ряду інших захворювань.

Із 440 виявлених пацієнтів, 81 були госпіталізовані. Приблизно половині дали високу дозу, а іншим дали більш низьку дозу.

Дослідники заявили, що вони почали помічати проблеми із серцем у пацієнтів, які приймали більш високу дозу протягом трьох днів, а до шостого дня 11 пацієнтів померли, що викликало передчасне припинення дослідження.

«Високі дози хлорохіну для пацієнтів у критичному стані з COVID-19 повинні бути негайно припинені», — сказав в інтерв'ю Epoch Times один із дослідників.

Дослідники написали, що попередні результати свідчать про те, що вони проти високих доз хлорохіну «через його потенційну загрозу», додаючи: «Такі результати змусили нас передчасно припинити набір пацієнтів у цю групу».

Це зображення електронного мікроскопа показує вірус КПК* (круглі пурпурові об'єкти), що з'являються на поверхні клітин, культивованих в лабораторії. (NІAІ-Р)

Дослідження з низьким дозуванням ще триває.

Хлорохін і близько споріднений гідроксихлорохін широко рекламувалися як ефективні препарати проти COVID-19 у багатьох країнах, але деякі нещодавні дослідження показують, що лікарям необхідно дотримуватися обережності в тому, які дози вони дають.

Французькі чиновники заявили минулого тижня, що десятки випадків серцевих захворювань були пов'язані з гідроксихлорохіном у пацієнтів, які отримували препарат. Поки що мало досліджень з використанням хлорохіна і гідроксихлорохіну, але попередні дослідження у Франції і принаймні одне дослідження в Китаї показали, що ліки можуть бути ефективними проти COVID-19, широко відомим як новий коронавірус.

Численні клінічні випробування тривають в Сполучених Штатах та інших країнах. У понеділок Південна Дакота оголосила, що запускає перше в штаті випробування гідроксихлорохіну в країні, а губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо (Andrew Cuomo) заявив, що перші результати цього дослідження очікуються наступного місяця.

====

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китай хоче зберегти репутацію, а платити за це нам — думка експерта

Чи потрібно мити куповані овочі та фрукти з милом від вірусів?

Китай дуже турбують безсимптомні пацієнти з COVID-19, які поширюють вірус далі

Американські експерти закликають Китай розкрити лабораторні записи щодо коронавірусу

Китайці скуповують продукти боячись кризи

США збирається призупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я

Чи можуть собаки виявити COVID-19 за допомогою нюху?

Масштабний контроль Китаю над дослідженнями вірусу COVID-19

Comments   

загрузка...