Середа, Сер 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Не варто вірити, що КПК взяла епідемію під контроль (ВІДЕО)

Неділя, 12 липня 2020 року

Чень Гуанчен виступає на форумі, організованому Центром виходу з КПК, у Конгресі США, 10 грудня 2019 року. Lynn Lin/The Epoch Times

Нещодавно  Чень Гуанчен в інтерв'ю із Вільямом Л. Сондерсом, доктором юридичних наук, сказав:

«Вільний світ повинен зрозуміти, що КПК (комуністична партія Китаю) загрожує не тільки китайському народу, але і всьому світу».

«КПК — це найголовніший і найнебезпечніший вірус, — каже Чень. — Якщо не зможемо разом зупинити КПК, то навіть після закінчення епідемії ми все ще будемо в небезпеці».

Чень Гуанчен — китайський адвокат і правозахисник, який виступає за свободу, людську гідність і верховенство закону. Працюючи в сільських районах Китаю, Чень захищав права інвалідів і організовував групові судові позови проти насильницького застосування урядом політики «однієї дитини».

У 2006 році Ченя ув'язнили на чотири роки. Після звільнення він залишався під домашнім арештом. У 2012 році адвокату вдалося втекти і виїхати до США.

Сьогодні Чень Гуанчен — заслужений науковий співробітник Католицького університету Америки.

Не варто вірити, що КПК взяла епідемію під контроль

Чень сказав, що КПК блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу, не звертаючи уваги на людські втрати.

В останні тижні влада Китаю говорила світу, що взяла епідемію під контроль і перемогла. Багато людей і лідери в усьому світі, схоже, вірять у це і говорять, що ми повинні робити те ж, що й авторитарний режим.

«Це небезпечно, повідомлення КПК не заслуговують довіри», — вважає адвокат.

Чень розповів, що в Харбіні провінції Хейлунцзян зараз вирує епідемія. Місто і житлові квартали закриті.

«В Ухані цілі сім'ї знайшли мертвими в квартирах, тому що вони не могли вийти. Тепер це відбувається і в Харбіні».

Правозахисник вважає, що офіційні цифри про заражених в КНР неправдоподібні.

«Люди вважають, що в Китаї, можливо, загинуло близько 700 тис. чоловік. Що стосується заражених, ніхто не знає їхню кількість».

КПК використовує епідемію для репресій

Чень також зазначив, що компартія Китаю використовує епідемію для репресій:

«Так звані карантинні зони насправді — секретні місця утримання під вартою, де можуть тримати правозахисників».

Адвокат сказав, що під час закриття Уханя троє блогерів: Фан Бінь, Чень Цюші і Лі Цзехуа записали на смартфони те, що відбувалося в лікарнях і крематоріях Уханя.

Вони бачили, як на вулицях падають люди, мішки з тілами складають у фургони. Бачили, як катафалки і фургони відвозили тіла 24 години на добу. Вони поділилися побаченим в інтернеті. Після цього всі троє пропали один за іншим.

«Лі Цзехуа, якого нещодавно звільнили із зони карантину, розповів про те, як його переслідували працівники громадської безпеки, схопили й утримували. Влада заявила, що його переводять на карантин», — сказав Чень Гуанчен.

«Авторитаризм — це зло, і породжує жорстокість»

На думку правозахисника, в умовах епідемії комуністична партія також показала свою злісну природу.

«Авторитаризм — це зло, і породжує жорстокість, — каже Чень Гуанчен. — В Ухані з'являлося багато повідомлень про те, що людей, які не померли і ще дихали, поміщали в мішки і відправляли в крематорії».

Адвокат також зазначив, що в перші дні спалаху, влада Китаю закупила медичне приладдя за кордоном у величезних кількостях. Це призвело до виснаження життєво важливих запасів у багатьох країнах.

«Це зробила не окремо взята людина — у приватників немає такої високої купівельної спроможності. Це результат дій КПК, також це показує масштаби проникнення Китаю в США та інші демократичні країни».

«Комуністичний авторитаризм — ракова пухлина людства»

В інтерв'ю Чень попереджає: «Авторитарне керування не поєднується з демократією, так само як вогонь з водою. Незалежно від того, наскільки хорошим намагається бути вільний світ, диктатори не зміняться».

За словами адвоката, диктатори ставляться до вільного світу як до ворога.

Епідемія показала, що диктатура шкодить не тільки свому народу, тому лідери інших країн не повинні її ігнорувати або тільки робити вигляд, що протистоять їй.

«Якщо вільні країни не приймуть рішення, як викорінити комуністичний авторитаризм — ракову пухлину людства, вони стануть його жертвами».

Оскільки КПК приховувала правду про вірус, він поширився по світу, спричинивши катастрофу. Адвокат закликає інші країни об'єднатися, щоб протистояти КПК, а також допомогти китайському народу зрозуміти, чинити опір і повалити диктаторський режим КПК.

Чень Гуанчен також закликав Захід вжити конкретних заходів, щоб послабити можливості влади Китаю для пригнічення.

«Якщо КПК переслідує правозахисників, віруючих і активістів демократії, вона повинна заплатити найвищу ціну за свої дії. Якщо КПК робить щось, що призводить до загибелі сотні тисяч людей в усьому світі, вона також повинна понести відповідальність».


*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китайські школярі приступили до навчання у противірусних масках і головних уборах Х століття

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Позиція Австралії з питання розслідування походження COVID-19 не зміниться

Китайські медики змушені підробляти дані про епідемію COVID-19

Громадяни та організації понад 40 країн подають позови проти влади Китаю через пандемію

Цензура на YouTube: небажані відео про COVID-19 зникають

Comments   

загрузка...