П'ятниця, Кві 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китай монополізував ринок засобів індивідуального захисту і отримує величезний прибуток

Четвер, 30 квітня 2020 року

Директор Білого дому з управління торгівлею і виробничою політикою Пітер Наварро в ході брифінгу, присвяченого пандемії коронавірусу, в Білому домі, 27 березня 2020 року у Вашингтоні, округ Колумбія. Drew Angerer/Getty Images

Торговий радник Білого дому Пітер Наварро, координатор політики в галузі національного виробництва, одним із перших попереджав про загрозу нового коронавірусу.

У ексклюзивному інтерв'ю Fox News Sunday Morning Futures Наварро зазначив, що деякі дії Китаю призвели до загибелі багатьох людей у світі.

«По-перше, вірус з'явився в Китаї. По-друге, вони сховали вірус за щитом Всесвітньої організації охорони здоров'я. Третє, що вони зробили, — запаслися засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) і тепер отримують від цього вигоду», — сказав Наварро.

Він зазначив, що в багатьох штатах під час кризи епідемії спостерігається нестача ЗІЗ для працівників охорони здоров'я.

У статті Fox News говориться, що уряд Китаю приховав інформацію про COVID-19.

Оптовий ринок диких тварин, який спочатку визначили як можливе місце виникнення вірусу, ніколи не продавав кажанів. Джерела повідомляють Fox News, що звинувачення на адресу «мокрого ринку», а також виступи проти США та Італії, все це — спроби Китаю відвести підозри від лабораторії.

Fox News зазначає, що КПК швидко припинила внутрішні рейси з Уханя до інших регіонів Китаю, але не припинила продаж квитків на міжнародні рейси з Уханя.

Крім того, джерела повідомили Fox News, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) від початку допомагала Китаю замести сліди.

«Ми знаємо, що епіцентр цього вірусу знаходився в декількох милях від цієї лабораторії», — зазначив Наварро.

«Більш того, ми знаємо, що протягом критичного шеститижневого періоду Китай використовував свій вплив на ВООЗ, щоб приховати вірус від світу. Це був час, коли вірус міг залишитися в Ухані. Замість цього 5 мільйонів китайців покинули Ухань і поширили хворобу по всьому світу».

За повідомленням The Washington Times, 17 квітня держсекретар США Майк Помпео сказав Fox Business:

«Ми досі просимо Комуністичну партію Китаю дозволити експертам увійти до цієї вірусної лабораторії, щоб точно визначити, звідки з'явився вірус».

«Це не політика. Це наука і епідеміологія. Нам необхідно зрозуміти, що сталося», — додав Помпео. Від 24 січня до кінця лютого Китай скупив 2,02 млрд масок в усьому світі.

Наварро сказав Fox News:

«За той шеститижневий проміжок, коли вони приховували вірус від світу, Китай перетворився з нетто-експортера* засобів індивідуального захисту на великого нетто-імпортера».

Політик зазначив, що оскільки Китай скупив ЗІЗ, то під час пандемії люди в інших країнах залишилися без захисту.

«Те, що відбувається сьогодні, не менш тривожно: Китай сидить на запасах засобів індивідуального захисту, заганяє ринок в кут і займається спекуляціями».

Наварро наводить як приклад маски за 0,50 долара, зроблені в Китаї, які продаються в лікарнях США по 8 доларів.


* Нетто-експортер — країна, чий експорт в цілому або частково перевищує імпорт; нетто-імпортер — якщо імпорт перевищує експорт.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Число загиблих в Ухані склало менше 3000 чоловік, але ці цифри викликають сумніви

Головний редактор найбільшої німецької газети Bild опублікував звернення до Сі Цзіньпіна: «Ви погрожуєте всьому світу»

Пекін приховував інформацію про заразність COVID-19 мінімум 6 днів, судячи з внутрішніх документів

Ніл Ферґюсон ставить п'ять запитань Китаю про епідемію COVID-19

Китай чекає друга хвиля епідемії, вважає тайванський політик

Що приховують різкі скачки заражень у Китаї

COVID-19 може стати хронічною інфекцією — вірусолог

Comments   

загрузка...