Неділя, Тра 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шведська принцеса Софія стала волонтером у лікарні Стокгольма

Четвер, 23 квітня 2020 року

Фото: sofia_princesssweden/Instagram

Принцеса Софія зі Швеції розпочала роботу у шведській лікарні, після того як закінчила інтенсивний триденний медичний курс в університетському коледжі Софіахеммет, де вона є почесним членом кафедри.

Принцеса допомагатиме персоналу лікарні з немедицинськими завданнями під час пандемії, включно із прибиранням, приготуванням їжі та дезінфекцію обладнання. У лікарні на сьогодні немає підтверджених випадків коронавірусу.

У заяві палацу говориться: «Під час кризи, із якою ми зіткнулися, принцеса хоче взяти участь і внести свій вклад в якості добровольця, щоб зменшити велике навантаження на працівників охорони здоров'я».

Фото: sofia_princesssweden/Instagram

Університет Софіахеммет, який знаходиться у столиці Швеції, допомагає навчати 80 осіб на тиждень для роботи в лікарнях і полегшує роботу медпрацівників.

Принцеса Софія стала членом королівської сім'ї Швеції в 2015 році після того, як вийшла заміж за принца Карла Філіпа. Принц є єдиним сином правлячого короля Карла Густава.

У пари двоє дітей: 4-х річний принц Олександр і 2-х річний принц Гавриїл.

До заміжжя Софія вивчала бухгалтерію в Нью-Йорку, викладала йогу і працювала фотомоделлю. У 2009 році вона відвідала Гану (державу у Західній Африці) в якості волонтера, де допомагала будувати дитячий будинок. У 2010 році Софія стала засновником дитячого благодійного фонду «Ігровий майданчик».

А у Великобританії Вільям і Кейт, герцог і герцогиня Кембриджські, розпочали нову кампанію, що заохочує людей піклуватися про своє психічне здоров'я під час самоізоляції.

Читайте далі:

Супермодель розповіла про жорстоке переслідування своїх однодумців у Китаї

Фільми «Геракла» і його дружини роблять світ світлішим

Китай чекає друга хвиля епідемії, вважає тайванський політик після отримання документів з КНР

Comments   

загрузка...