• Супермодель розповіла про жорстоке переслідування своїх однодумців у Китаї

  • Понеділок, 25 листопада 2019 року

Пуджа Мор (Pooja Mor) — супермодель родом з Індії, зараз проживає в Нью-Йорку. Пуджа здобула освіту у сфері комп'ютерної інженерії, потім досягла успіху в модельному бізнесі та працювала з такими відомими брендами, як Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Alexander McQueen, Stella McCartney і Roberto Cavalli. Але лише нещодавно їй вдалося усвідомити, що таке справжнє досягнення.

Під час церемонії нагородження «Vogue Women Of The Year 2019» в Індії Пуджа Мор присудили премію «Young Achiever of The Year». Там вона поділилась із присутніми інформацією про переслідування, якому піддаються послідовники духовної практики Фалуньгун у Китаї.

Фалуньгун (Фалунь Дафа) — давня практика самовдосконалення, до якої входять комплекс вправ і дотримання принципу Істина-Доброта-Терпіння в повсякденному житті.

Пуджа Мор почала займатися цією практикою в 2014 році. Вона відчула, що це дає їй спокій і допомагає позитивно дивитися на світ.

Пуджа Мор виконує одну із вправ Фалуньгун.


Пуджа дізналася, що від 1999 Фалуньгун активно утискається китайським комуністичним режимом. Також існує інформація про те, що китайських в'язнів совісті катують і видаляють у них органи для продажу.

Хоча дівчина часто поширювала інформацію про переслідування в Китаї на своїх сторінках у соціальних мережах, раніше вона ніколи не говорила про це публічно.

Дізнавшись про нагородження, Пуджа сіла писати промову до церемонії. Це була досить звичайна промова — у ній модель висловлювала вдячність всім, хто був причетний до її професійної кар'єри.

Але потім вона запитала себе: «Чого я дійсно досягла в житті? Що робить мене успішною у своєму серці й свідомості?».

Дівчина зрозуміла, що «справжні досягнення з'являються не тоді, коли ми робимо щось для себе особисто, але тоді, коли ми робимо щось для інших і відстоюємо їхнє право голосу». Цією цитатою вона і закінчила свою промову. Модель каже, що після цього відчула задоволення від того, що стала кращою. Це вона і вважає справжнім досягненням.

Пуджа Мор у Нью-Йорку на заході, присвяченому пам’яті послідовників практики Фалуньгун, які загинули внаслідок репресій.


Пуджа була зворушена тим, як присутні на церемонії відреагували на її виступ, і розмістила запис на своїй сторінці в Instagram. Однак пізніше представники Vogue India попросили видалити або відредагувати відео, оскільки вони не заохочують використання їхньої платформи для подібних заяв.

«Я думаю, це просто ознака того, що в цій галузі, а також у багатьох інших сферах необхідно проводити набагато більше роз'яснень щодо цієї проблеми, щоб підвищити рівень обізнаності», — вважає дівчина.

Пуджа Мор також виступала на TEDx із надихаючою промовою про те, що труднощі і нещастя в нашому житті не обов'язково ведуть до чогось поганого. Під час конференції вона розповіла випадок із падінням на подіумі, який вона спочатку вважала кінцем кар'єри. Однак Пуджу вразили слова її кастинг-директора: «Тепер ти офіційно супермодель. Не існує супермоделі, яка не падала хоча б раз». Після цього у Пуджі змінилося ставлення до ситуації в цілому, а на наступних показах вона почувалася набагато впевненіше.

Читайте далі:

Як маленька Джейн здійснила свою заповітну мрію

Чому в Китаї бояться міс Канади?

Одягнутися в намет: як колекція з покинутих тентів підкорює світ моди

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...