Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Головний редактор найбільшої німецької газети Bild опублікував звернення до Сі Цзіньпіна: «Ви погрожуєте всьому світу»

Вівторок, 21 квітня 2020 року

Фото: Скріншот сайта www.bild.de/

Кілька днів тому найбільша німецька газета-таблоїд Bild опублікувала статтю, в якій говорилося, що Комуністична партія Китаю (КПК) повинна нести відповідальність за глобальну катастрофу. Ця публікація викликала невдоволення посольства КНР в Берліні, яке направило лист редакції Bild.

16 квітня головний редактор Bild Джуліан Райхельт опублікував звернення до керівника Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпіна під заголовком: «Ви погрожуєте всьому світу».

Зміст листа:

«Ваше посольство в Берліні надіслало мені відкритий лист, тому що ми поставили запитання: "Чи повинен Китай відшкодувати величезний економічний збиток, заподіяний світу коронавірусом?".

Дозвольте мені відповісти:

1. Ви керуєте за допомогою нагляду. Без нагляду ви не були б головою КНР. Ви контролюєте все, аж до кожного громадянина, але відмовляєтеся контролювати «мокрі» ринки тварин у вашій країні.

Ви закриваєте кожну газету і веб-сайт, які критикують вашу владу, але не кіоски, де продають суп з летючими мишами. Ви не тільки стежите за своїми людьми, ви піддаєте їх небезпеці, а разом з ними і решту світу.

2. Стеження і контроль — це відмова від свободи. Нація без свободи не може творити. Нація, яка позбавлена винахідливості, нічого не створить. Ось чому ви зробили свою країну чемпіоном світу з крадіжки інтелектуальної власності.

Китай збагачує себе за допомогою чужих винаходів, а не створює сам. Причина полягає в тому, що ви не дозволяєте молоді у вашій країні вільно мислити. Найбільший експортний хіт Китаю (який ніхто не хотів отримати, але який, тим не менше, розлетівся по всьому світу) — це коронавірус.

3. Ви, ваш уряд і ваші вчені давно повинні були знати, що COVID-19 дуже заразний, але ви залишили світ у невіданні. Ваші провідні експерти не відповіли, коли західні дослідники запитали, що відбувається в Ухані.

Ви були надто горді і занадто націоналістичні, щоб сказати правду. Це, на вашу думку, стало б національною ганьбою.

4. The Washington Post повідомляє, що лабораторії в Ухані вивчають коронавіруси кажанів без дотримання найвищих стандартів безпеки. Чому ваші токсичні лабораторії не так безпечні, як тюрми для політв'язнів?

Не могли б ви пояснити це скорботним вдовам, донькам, синам, чоловікам, батькам жертв коронавірусу у всьому світі?

5. У вашій країні ваші люди перешіптуються про вас. Ваша сила руйнується. Ви створили загадковий, непрозорий Китай. До коронавірусу Китай був відомий як держава стеження і контролю. Тепер Китай відомий як держава стеження і контролю, яка заразила світ смертельною хворобою.

Це ваша політична спадщина.

Ваше посольство каже мені, що я не виправдовую «традиційну дружбу наших народів». Я думаю, що ви вважаєте прекрасною «дружбою» те, що щедро розсилаєте маски по всьому світу. Це не дружба, я б назвав це імперіалізмом, прихованим за посмішкою.

Ви плануєте зміцнити владу за допомогою епідемії, яку ви експортували. Вам не вдасться. Рано чи пізно коронавірус стане вашим політичним кінцем».

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Ніл Ферґюсон ставить п'ять запитань Китаю про епідемію COVID-19

Китай чекає друга хвиля епідемії, вважає тайванський політик

Що приховують різкі скачки заражень у Китаї

COVID-19 може стати хронічною інфекцією — вірусолог

Масштабний контроль Китаю над дослідженнями вірусу COVID-19

Великі дози хлорохіну при COVID-19 смертельні: дослідження

В Китаї близько 3 млн випадків зараження COVID-19: фахівець

Епідемія COVID-19 до липня не закінчиться, вважають професори Гонконзького університету

Експерт вважає, що комуністичний Китай потрібно ізолювати

Comments   

загрузка...