П'ятниця, Лип 1, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шанхайський експерт вважає, що домашній карантин неефективний

Вівторок, 22 вересня 2020 року
Фото: В районі Цзіньчен, Харбін, двері в будівлю намертво закриті, жителі не можуть ні ввійти, ні вийти Скріншот 大紀元新聞網/youtube.com

Керівник Шанхайської експертної групи з COVID-19 Чжан Веньхун повідомив, що політика домашнього карантину в Ухані «провалилася».

«Чому в Ухані так багато заражених? Якраз через домашній карантин. Ми думаємо, що це провал... Оскільки в Китаї у кожному будинку на відносно невеликій площі проживає досить багато людей, тому домашній карантин повністю провалився».

Група дослідників на чолі з Ван Ченем опублікувала статтю в журналі The Lancet, де вказала на низку причин чому необхідно відмовитись від домашньої ізоляції. Найголовніше — домашня ізоляція піддає небезпеці членів сім'ї зараженого.

У статті йдеться, що згідно з ранніми епідеміологічними даними, в Китаї у більшості пацієнтів з COVID-19 принаймні один член сім'ї був інфікований. Від 75% до 80% колективних заражень відбувалися в сім'ях, що свідчить про високу частоту передачі вірусу між членами сім'ї.

Зараз у Харбіні, де продовжує рости число заражених, знову використовують крайні заходи ізоляції.

На фото показано, що в районі Цзіньчен двері в житлове приміщення наглухо закриті, жителі не можуть ні ввійти, ні вийти. Повідомлення на дверях каже: у цьому будинку виявлені ймовірні випадки зараження коронавірусною пневмонією.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китай монополізував ринок засобів індивідуального захисту і отримує величезний прибуток, на думку торгового радника Білого дому

Число загиблих в Ухані склало менше 3000 чоловік, але ці цифри викликають сумніви

Головний редактор найбільшої німецької газети Bild опублікував звернення до Сі Цзіньпіна: «Ви погрожуєте всьому світу»

Пекін приховував інформацію про заразність COVID-19 мінімум 6 днів, судячи з внутрішніх документів

Ніл Ферґюсон ставить п'ять запитань Китаю про епідемію COVID-19