П'ятниця, Тра 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Компанія Pfizer розробила вакцину-кандидат у партнерстві з німецькою компанією BioNTech

П'ятниця, 8 травня 2020 року

Вчені працюють у центрі досліджень і розробок вакцин Pfizer в Перл-Рівер, штат Нью-Йорк, на недатованій фотографії. (Pfizer via The Epoch Times)

Компанія Pfizer, що займається розробкою вакцин від коронавірусу, почала випробування на людях.

Нині багато лабораторій розробляють вакцину від нового коронавірусу, але лише деякі дійшли до етапу тестування на людях. Компанія Pfizer розробила вакцину-кандидат у партнерстві з німецькою компанією BioNTech.

Перші піддослідні отримали вакцину в Німеччині минулого тижня. На цьому тижні дози отримали учасники Школи медицини Нью-Йоркського університету Гроссмана і Школи медицини Університету Меріленда.

Фази 1 та 2 клінічних випробувань спрямовані на визначення безпеки, ефективності та оптимального рівня дози, вони як і всі засновані на генетичній платформі під назвою мРНК або матрична РНК.

Кожен із чотирьох піддослідних має свою комбінацію формату мРНК і цільового антигену, речовини, яка викликає імунну відповідь.

«Ми оптимістично налаштовані на те, що висунення кількох кандидатів на вакцинацію у випробуваннях на людях дозволить нам визначити найбільш безпечні та ефективні варіанти вакцинації проти COVID-19», — заявив генеральний директор компанії "BioNTech" Угур Сахін.

«Ми сподіваємося, що випробування вакцини на декількох кандидатах дозволить нам визначити найбільш безпечні та ефективні варіанти вакцинації проти COVID-19», — заявив у своїй заяві генеральний директор BioNTech Угур Сахін.

У рамках випробувань у США будуть задіяні до 360 здорових добровольців у двох вікових групах: від 18 до 55 років, і пацієнти від 65 до 85 років. Остання група візьме участь у випробуванні лише в тому випадку, якщо на першій групі вакцина успішно пройде випробування.

Найближчим часом почнеться набір добровольців у Медичному центрі Рочестерського університету (США).

У той час, як тестування проводиться на пацієнтах, фармацевтичні компанії працюють над розширенням виробництва у випадку, якщо виявиться, що вакцина безпечна й ефективна. За їхніми прогнозами, вже в цьому році будуть вироблені мільйони доз, а в наступному році — сотні мільйонів.

Днями президент Дональд Трамп також заявив, що американські чиновники впевнені, що вакцина буде готова до кінця цього року, хоча за попередніми прогнозами старт виробництва препарату очікувався не раніше початку 2021 року.

Доктор Ентоні Фаучі, голова Національного інституту алергії та інфекційних хвороб (США), один із ключових фігур адміністративної групи по боротьбі з COVID-19, заявив у телевізійному інтерв'ю минулого тижня, що якщо все піде за планом, то, цілком можливо, до січня 2021 року будуть готові сотні мільйонів доз.

Згідно з останніми даними Університету Джонса Хопкінса, на 6 травня всього в світі COVID-19 заразилися понад 3,6 млн осіб, майже 257,3 тис. померли.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Міжнародне розслідування походження COVID-19 підтримав віце-прем'єр Нової Зеландії

Китай блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу

Китайські школярі приступили до навчання у противірусних масках і головних уборах Х століття

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Позиція Австралії з питання розслідування походження COVID-19 не зміниться

Comments   

загрузка...