Вівторок, Тра 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи (ВІДЕО)

Субота, 11 липня 2020 року

Фото: Чоловік у захисному костюмі сідає в поїзд, що прямує до Шанхая, на залізничному вокзалі в місті Ухані, 21 квітня 2020 року. HECTOR RETAMAL/AFP via Getty Images

Вірус КПК* (комуністичної партії Китаю), широко відомий як новий коронавірус, виник у китайському місті Ухань в кінці 2019 року. З того часу вірус поширився майже по всьому світу.

Головний спеціаліст із респіраторних захворювань Чжун Наньшань офіційно заявив, що вірус може передаватися між людьми, лише 20 січня.

Внутрішні урядові документи, які є у видання The Epoch Times, показують, що центральна влада таємно давала вказівки регіональним урядам про те, як впоратися зі спалахом хвороби, ще до 20 січня.

15 січня регіональна комісія охорони здоров'я Внутрішньої Монголії (північний Китай) випустила «надтермінове» екстрене повідомлення своїм муніципальним колегам, пояснюючи, як медичні установи повинні реагувати на нову форму пневмонії.

У повідомленні говорилося, що Національна комісія охорони здоров'я Китаю ввела заходи з лікування і профілактики для місцевих закладів охорони здоров'я, щоб впоратися з новим захворюванням (нині відомим як COVID-19).

Повідомлення від Комісії з охорони здоров'я Внутрішньої Монголії, інструктує місцеві органи охорони здоров'я про те, як реагувати на вірус. (отримано виданням The Epoch Times)

Три заходи, які описані в повідомленні, ясно вказували на те, що китайські чиновники знали, що хвороба була заразною.

По-перше, чиновники звернулися до лікарень з проханням вжити заходів для запобігання поширення цієї хвороби в межах своїх установ і навчити персонал потрібних дій.

По-друге, вони просили лікарні створити спеціальні клініки і «попередньо перевіряти і сортувати» всіх, у кого піднялася температура, щоб визначити ступінь терміновості лікування пацієнтів.

Лікарням також наказали опитати цих пацієнтів чи були вони на ринках в Ухані в попередні два тижні. Спочатку влада Уханя стверджувала, що вірус виник на місцевому ринку морепродуктів. Але дослідження показали, що деякі з перших хворих не мали ніякого зв'язку з цим ринком.

Нарешті, по-третє, лікувальним установам доручили створити спеціальні бригади з фахівцями з інфекційних захворювань.

Комісія з охорони здоров'я Внутрішньої Монголії не збиралася інформувати громадськість про ці плани, заявивши, що повідомлення було «тільки для внутрішнього користування і не може поширюватися в інтернеті».

В іншому внутрішньому документі, виданому 15 січня місцевою комісією з охорони здоров'я в Лігі Шилінгол (одному з 12 адміністративних підрозділів Внутрішньої Монголії), влада також виділила лихоманку в якості ключового симптому.

Комісія Ліги з охорони здоров'я заявила, що місцеві органи охорони здоров'я повинні посилити контроль над обстеженням і сортуванням пацієнтів з лихоманкою», додавши, що така вимога введена після телеконференцій, проведених офіційними особами в Центральній і Внутрішній Монголії з приводу вірусу.

19 січня високопоставлений чиновник охорони здоров'я Уханя відповів на питання журналістів, заявивши, що він не може «виключити» передачу інфекції від людини до людини, «але ризик цього досить низький».

23 січня, через три дні після публічної заяви Чжуна, Національна комісія охорони здоров'я Китаю опублікувала третє видання документа «План діагностики та лікування нового коронавірусу».

У документі говорилося, що випадки захворювання, зареєстровані у лікарнях Уханя з грудня 2019 року, були підтверджені як викликані «гострим респіраторним інфекційним захворюванням, викликаним новим коронавірусом». Цю заяву було включено і в друге видання документа, випущеного 18 січня, за два дні до заяви Чжуна.

Друге видання, яке вдалося отримати The Epoch Times, раніше трималося в секреті. Повідомлення позначене грифом «не підлягає розголошенню».

Друге видання містить розділ, який роз'яснює, що медичний персонал лікарень, який лікує пацієнтів з лихоманкою, респіраторними проблемами та інфекційними захворюваннями, повинен носити хірургічні маски, захисні окуляри та одноразовий захисний одяг.

Інструкції вказують на те, що центральна влада знала, що вірус може поширюватися серед медичного персоналу. Але вони зберігали мовчання до 20 січня.

Документи Внутрішньої Монголії показали, що місцева комісія з охорони здоров'я була попереджена про заходи профілактики вірусу ще 15 січня. Але того ж дня Комісія охорони здоров'я Уханя написала на своєму веб-сайті, що «ризик зараження людини людиною невеликий».

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) також спочатку повторила заяви Китаю про те, що вірус не був заразним.

«Попередні дослідження, проведені китайською владою, не виявили чітких доказів передачі від людини до людини нового коронавірусу, ідентифікованого в Ухані», — написала ВООЗ у своєму твіттері 14 січня.

Копія другого видання директивних вказівок Національної комісії охорони здоров'я Китаю з протидії вірусу зі словами «не підлягає розголошенню» внизу. (отримано виданням The Epoch Times)

У нещодавній доповіді The Associated Press, також з посиланням на низку внутрішніх службових записок, встановили, що Пекін знав про зараження вірусу за шість днів до того, як публічно визнав це 20 січня.

Минуло ще два дні, перш ніж місія ВООЗ в Китаї опублікувала заяву, яка підтверджує, що «передача інфекції від людини до людини відбувається в Ухані».


*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

У США стартувало тестування вакцини на людях проти коронавірусу

Міжнародне розслідування походження COVID-19 підтримав віце-прем'єр Нової Зеландії

Китай блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу

Китайські школярі приступили до навчання у противірусних масках і головних уборах Х століття

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Позиція Австралії з питання розслідування походження COVID-19 не зміниться

Comments   

загрузка...