Субота, Вер 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Влада китайського міста Цзілінь оголосила про режим ізоляції через другу хвилю COVID-19

Понеділок, 18 травня 2020 року

Поліцейські стоять на сторожі біля залізничного вокзалу міста Цзілінь, закритого через спалах COVID-19, Китай, 13 травня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Цзілінь — велике місто однойменної провінції із населенням 4,5 млн осіб — ввело режим суворої ізоляції.

Коли на початку цього року вірус КПК* (комуністичної партії Китаю), відомий як COVID-19, швидко розповсюдився по всій країні, в більшій частині Китаю запровадили суворий режим ізоляції.

Однак, оскільки регіональні чиновники повідомляли, що в березні нових випадків захворювання не було або було дуже мало, обмеження були зняті незважаючи на те, що експерти скептично ставилися до цих цифр.

Комісія з охорони здоров'я провінції Цзілінь 8 травня оголосила про перший випадок захворювання другої хвилі. Заразилася 45-річна прибиральниця в поліцейському управлінні міста Шулань. З того часу було підтверджено, що в Шулані й прилеглому місті Цзілінь захворіли більше десятка осіб.

10 травня партійний керівник провінції Цзілінь оголосив, що в Шулані настала «комендантська година».

Блокування

Чиновники Цзіліня 13 травня оголосили 11 спеціальних постанов, спрямованих на стримування спалаху хвороби.

Влада оголосила, що в кожному місцевому окрузі необхідно виявити всі близькі контакти діагностованих пацієнтів, а також людей, які повернулися в місто із закордонних поїздок або відвідали «регіони підвищеного ризику». Регіон високого ризику відноситься до району, де нещодавно стався спалах вірусу.

Крім того, всі села і житлові комплекси повинні бути заблоковані. Кожен, хто хоче залишити або увійти до свого дому, повинен зареєструватися, просканувати свій медичний код, створений мобільним додатком, і виміряти температуру.

У населених пунктах, які важко повністю блокувати або які розташовані поблизу автомагістралей, місцеві чиновники повинні організувати патрульні команди для перевірки пішоходів, йдеться в заяві.

Фото: Співробітник поліції направляє водія автомобіля для реєстрації інформації на з'їзді з шосе в Цзіліні, Китай, 13 травня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

Поїзди і міжміські автобуси скасовані. Будь-хто, кому потрібно залишити місто, повинен пройти тест на нуклеїнові кислоти менш ніж за 48 годин до від'їзду, і результат повинен бути негативним. Мандрівник сам повинен заплатити за тест.

Усім аптекам і поліклінікам міста заборонено продавати жарознижуючі, противірусні та антибактеріальні препарати. Це перешкодить людям із лихоманкою приймати такі ліки, щоб знизити температуру, тому що лихоманка є поширеним симптомом COVID-19.

Усі підозрювані пацієнти повинні бути діагностовані і направлені на лікування до однієї з 23-х призначених лікарень міста.

Усі музеї, кінотеатри, театри, розважальні заклади, стадіони, громадські лазні та інші громадські об'єкти необхідно закрити.

Ресторани можуть відкриватися, але повинні дотримуватися правил соціального дистанціювання, зокрема кафе можуть пропонувати тільки їжу на винос. Зустрічі з друзями також заборонені, і всі жителі повинні носити маску, виходячи на вулицю.

Акаунти місцевих жителів

Жителі міст Цзілінь і Шулань повідомили китайському виданню The Epoch Times, що спалах захворювання виявився більш серйозним, ніж повідомляє уряд.

«Чоловік першої пацієнтки працює в поліцейському управлінні. Тепер воно закрите. Всі офіцери перебувають на карантині», — розповіла жінка, яка керує кур'єрською компанією, розташованою поруч з поліцейським управлінням Шулань.

Інша жінка, на прізвище Лю, яка керує рестораном в Шулані, сказала, що міське управління освіти закрито, і весь персонал зараз знаходиться на карантині.

«Деякі вчителі дали позитивний результат тесту і є безсимптомними носіями вірусу, — повідомила жінка, яка працює в супермаркеті поруч із бюро освіти. — Співробітники бюро тісно контактували [з ними]».

Усі школи Шуланя закрилися, і діти тепер вчаться дистанційно, сказали жінки.


*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Втрата тактильного відчуття — ще один симптом COVID-19

Мати загиблої дівчини від COVID-19 вимагає від уряду Китаю правди про епідемію

У північному Китаї зростає кількість захворювань COVID-19

Прем'єр-міністр Австралії переконує лідерів країн розслідувати джерело вірусу COVID-19

Результати боротьби з епідемією в Китаї не такі успішні, — директор центру медичної освіти Чень Бінчжун

Друга хвиля епідемії COVID-19 поширюється по південному Китаю

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Comments   

загрузка...