Субота, Лис 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Понеділок, 11 травня 2020 року

Головний експерт із інфекційних захворювань Ентоні Фаучі відповідає на запитання під час прес-конференції в Білому домі в Вашингтоні, США, 2 березня 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

Д-р Ентоні Фаучі, головний спеціаліст із інфекційних захворювань у США і член Цільової групи з коронавірусу в Білому домі, спростував припущення, що вірус COVID-19 (вірус КПК*) виник у китайській лабораторії.

Фаучі дав велике інтерв'ю для National Geographic.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що вірус був створений у китайській лабораторії або випадково випущений з неї, Фаучі відповів, що є неспростовні докази, що він прийшов із дикої природи.

«Якщо подивитися на еволюцію вірусу у летючих мишей, і те, що зараз там, [наукові дані] дуже і дуже ясно показують, що цим не можна було штучно або навмисно маніпулювати», — сказав він, додавши, що патерн мутації вірусу наводить на думку про його природне походження.

«Багато висококваліфікованих біологів-еволюціоністів стверджують, що все, що пов'язано зі ступінчастою еволюцією у часі, переконливо свідчить про те, що він [вірус] еволюціонував у природі, а потім перескочив на інший вид», — зазначив директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань.

Фото: Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергії й інфекційних захворювань і Дебора Брікс, координатор реагування на коронавірус Білого дому, слухають виступ президента Дональда Трампа в Білому домі у Вашингтоні, 16 квітня 2020 року. Alex Wong/Getty Images

Широко поширена теорія, підтверджена австралійським прем'єр-міністром Скоттом Моррісоном у вівторок, полягає в тому, що передача вірусу від тварини до людини сталася на одному з ринків дикої природи в Ухані.

Деякі стверджують, що вірус виник природним шляхом, але був доставлений в лабораторію Уханя для вивчення, звідки стався витік, і відкидають теорію Фаучі як «логічну помилку».

Адміністрація Трампа розслідує, недбалість або навмисні дії з боку Китаю призвели до пандемії.

Президент Дональд Трамп говорить про захист літніх людей в Північній і Південній Америці від пандемії, Вашингтон, 30 квітня 2020 року.MANDEL NGAN / AFP via Getty Images

30 квітня Трамп повідомив, що отримав переконливі докази того, що смертельний вірус виник в Уханському інституті вірусології.

3 травня Помпео заявив ABC New, що є «неспростовні докази» того, що вірус виник в лабораторії Уханя. Держсекретар США не розкрив подробиці, сказавши лише, що «у Китаю є історія зараження світу, й історія неякісної роботи лабораторій».

У недавній статті The Epoch Times написаній на основі опитувань експертів, дійшли висновку, що пандемія вірусу КПК — результат поганого управління, корупції та відсутності наукової етики у вірусологічних лабораторіях Китаю.

Тим часом американські спецслужби в заяві зазначили, що вони згодні з теорією, що вірус «не створений людиною або генетично модифікований», але все ще вивчають, чи зіграла лабораторія Уханя якусь роль в його розповсюдженні.

«IC [розвідувальне співтовариство] буде продовжувати ретельно вивчати інформацію і дані розвідки, щоб визначити, чи почався спалах у результаті контакту з інфікованими тваринами, або це сталося в результаті нещасного випадку в лабораторії Уханя», — йдеться в повідомленні офісу директора Національної розвідки від 30 квітня.

*Вірус КПКкоронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китайська цензура видалила зі статті послів ЄС слова про спалах епідемії в Китаї

Згідно з результатами у штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи

У США стартувало тестування вакцини на людях проти коронавірусу

Міжнародне розслідування походження COVID-19 підтримав віце-прем'єр Нової Зеландії

Китай блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу

Comments   

загрузка...