Середа, Жов 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Вашингтоні перед будівлею Капітолія підняли прапори на честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа

Неділя, 17 травня 2020 року

Фото: Американський прапор перед будівлею Капітолію у Вашингтоні, піднятий на честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа 13 травня 2020 року. Фото: York Du/The Epoch Times

Законодавець Конгресу підняв два американських прапора над Капітолієм США 13 травня на честь духовної практики Фалунь Дафа.

Цей день знаменує собою початок поширення цієї духовної практики в Китаї у 1992 році. За 28 років вчення поширилося в більш ніж 90 країнах і нараховує приблизно від 70 до 100 мільйонів послідовників. Практика, яка носить назву Фалунь Дафа або Фалуньгун, відома медитативними вправами і духовним вченням, заснованим на принципах правдивості, співчуття і терпіння.

ФОТО: Вітальні листи і прапори з нагоди Всесвітнього дня Фалунь Дафа 13 травня 2020 року. Фото: Jennie Sheeks

13 травня послідовники і прихильники Фалуньгун відзначають Світовий (міжнародний) день Фалунь Дафа, ця дата також є днем народження засновника практики Лі Хунчжи. З цієї нагоди конгресмен Брайан Фітцпатрік розпорядився підняти національні прапори перед будівлею Капітолію у Вашингтоні.

«Ваша спадщина як і раніше буде зворушувати і вселяти впевненість у наше майбутнє покоління лідерів по всьому світу», — йдеться у вітальному листі засновнику навчання, який був п'ять разів номінований на Нобелівську премію миру.

Дженні Шикс, місцева практикуюча Фалуньгун, якій 15 травня випала честь підняти прапори, сказала, що ця подія має особливе значення для послідовників духовної практики, враховуючи те, що в Китаї вже більше 20 років тривають жорстокі переслідування цієї течії.

Прапор США на честь Всесвітнього дня Фалунь Дафа перед будівлею Капітолію у Вашингтоні 13 травня 2020 року. (York Du/The Epoch Times)

З 1999 року в материковому Китаї практикуючі Фалуньгун піддаються постійним переслідуванням, тюремним ув'язненням, тортурам і примусовій праці. Також брехня і пропаганда компартії Китаю протягом довгого часу наповнювала всі ЗМІ в країні. Ці заходи з боку комуністичного режиму в Китаї спрямовані на придушення і повне винищення цієї духовної групи. Навіть за просту згадку про Фалуньгун і носіння інформаційних матеріалів, люди ризикують опинитися у в'язниці і піддатися тортурам.

За даними сайту Minghui.org у Китаї зареєстровано близько 4500 смертей в результаті переслідування і більше 113 000 випадків застосування тортур у в'язницях. Через жорстоку цензуру неможливо дізнатися справжню кількість жертв кампанії комуністичної партії Китаю (КПК), спрямованої на викорінення Фалуньгун.

Наприклад, як розповіла Дженні Шикс, одну з її подруг в трудовому таборі використовували в якості рабської сили [широко застосовується в Китаї]. Дівчині доводилося довгими годинами безперервно чистити часник, від чого у неї опухали пальці, що завдавало їй нестерпного болю. В ув'язненні вона також була позбавлена сну на 20 днів. Інша практикуюча Фалуньгун, кандидат наук престижного університету Цінхуа, була протягом п'яти років ув'язнена, де вона піддавалася тортурам електрошоковими кийками через відмову відректися від своєї віри в Фалуньгун.

«З огляду на той факт, що в Китаї ви не можете по-справжньому отримати доступ до вільних ЗМІ [через інтернет-блокаду] і так багато жахливої пропаганди проти Фалунь Дафа, цей символічний жест надихнув би практикуючих у Китаї, оскільки вони до цього часу продовжують терпіти фізичні і душевні страждання », — сказала в інтерв'ю Дженні Шикс, зазначивши, що для багатьох звичайних китайців, які сформували неправильне уявлення про практику під впливом ідеологічної пропаганди з боку Комуністичної партії Китаю, захід з підняття прапора, демонструє підтримку Фалуньгун в США, і «змушує їх зрозуміти, що 20-літнє переслідування цієї духовної практики є неправильним і треба його, нарешті, припинити»

Джерело: Epoch Times

Comments   

загрузка...