Субота, Вер 19, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Епідемія поширилася у багатьох районах Китаю, але повідомляти про це не дозволяють (ВІДЕО)

Четвер, 9 липня 2020 року

Президент США Дональд Трамп вказує на інфографіку, на брифінгу цільової групи з коронавірусу в Білому домі, Вашингтон, 18 квітня 2020 року. Sarah Silbiger/Getty Images

Офіційне видання компартії Китаю (КПК) «Женьмінь жибао» опублікувало статтю, згідно з якою профілактика і боротьба з епідемією в Китаї «досягла значних стратегічних результатів». Автор публікації також згадує, що число інфікованих вірусом у Китаї становить менше 0,006%.

В інтерв'ю кореспонденту китайського видання The Epoch Times колишній високопоставлений чиновник охорони здоров'я в материковому Китаї і директор центру медичної освіти Чень Бінчжун сказав:

«Компартія Китаю (КПК), заявляє, що профілактика епідемії "досягла значних стратегічних результатів", я так не думаю. Це просто хизування, на мій погляд, це дуже оптимістично».

Число діагностованих пацієнтів у США в 10 з гаком разів більше, ніж у Китаї. Кількість померлих в США досягає 78 тис., а в Китаї — трохи більше 4 тис.

«У США проводять ретельне обстеження, особливо на нуклеїнові кислоти. Але в Китаї дуже мало людей пройшли обстеження, багатьох заражених не виявили, їх приховали. В таких умовах досягнуті стратегічні результати по запобіганню епідемії не відповідають реальній ситуації», — пояснює Чень Бінчжун.

Він також зазначив, що епідемія поширилася у багатьох районах Китаю, але повідомляти про це не дозволяють, інакше будуть наслідки.

«Багато померлих без діагнозу. Показники сфабриковані, все приховано, катастрофа замаскована».

Низьке число заражених у Китаї

З приводу того, що в Китаї вірусом заражено менш ніж 0,006% населення, Чень Бінчжун сказав, що ці цифри «справді неможливо прийняти».

У всьому світі вірусом заразилися понад 3,99 млн осіб і 278 тис. померли. Серед них 1,33 млн заражень і понад 78 тис. смертей припадають на США, а Китай за кількістю загиблих стоїть після США, Італії, Іспанії, Франції, Великобританії, Бразилії, Бельгії, Німеччини, Ірану, Канади і Нідерландів.

Наукові консультанти попередили прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, що офіційна статистика Китаю про епідемію може бути «занижена у 15-40 разів», повідомило видання The Mail on Sunday.

Країни вимагають компенсації від КПК

Чень Бінчжун зазначив, що багато країн пред'являють позови компартії Китаю. Заклики до відшкодування збитків посилюються.

«Спочатку вірус поширився з Уханя, але КПК продовжує перекладати провину і не визнає цю реальність. Каже, що джерело [вірусу] — США, трохи згодом каже, що джерело — Італія».

На сьогоднішній день установи та приватні особи в Австралії, Великобританії, Італії, США, Індії, Німеччині, Єгипті та інших країнах пред'явили владі Китаю вимоги грошової компенсації.

Чому КПК не хоче, щоб міжнародне співтовариство провело розслідування?

«Думаю, що необхідно провести міжнародне розслідування. Ви (Комуністична партія Китаю) говорите, що не відповідаєте. Тоді запросіть групу з розслідування, але ви відкрито відмовляєтеся від перевірки. Через відмови люди думають, що у вас совість нечиста, і ви видаєте себе з головою. Тільки за допомогою розслідування можна докопатися до істини», — вважає Чень Бінчжун.

6 травня на засіданні Політбюро, де головував Сі Цзіньпін, йшлося про реформу системи профілактики та контролю захворювань, про поліпшення моніторингу епідемічної ситуації та раннього попередження.

Чень Бінчжун вважає, що мета цих заходів — уникнути відповідальності і приховати правду про епідемію.

Раніше колишній заступник голови центру з контролю і профілактики захворювань Китаю Ян Гунхуань сказала китайським ЗМІ, що після спалаху атипової пневмонії у 2003 році влада Китаю витратили багато коштів на створення системи прямої звітності щодо епідемічної ситуації із швидким моніторингом.

Як тільки виявлений випадок інфекції, особливо захворювання пневмонією із нез'ясованої причини, лікарні повинні повідомити про це безпосередньо вищестоящим органам, перш за все, в центр по контролю і профілактики захворювань Китаю.

Згідно з офіційним повідомленням, влада КПК знала про епідемічну ситуацію вже в середині січня цього року. 7 січня Сі Цзіньпін на засіданні Постійного комітету Політбюро ЦК висунув вимоги по запобіганню і контролю епідемічної ситуації, але видав вказівки лише 20 січня.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Друга хвиля епідемії COVID-19 поширюється по південному Китаю

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Китайська цензура видалила зі статті послів ЄС слова про спалах епідемії в Китаї

Згідно з результатами у штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи

У США стартувало тестування вакцини на людях проти коронавірусу

Comments   

загрузка...