Вівторок, Сер 11, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Друга хвиля епідемії COVID-19 поширюється по південному Китаю (ВІДЕО)

Вівторок, 12 травня 2020 року

Медичний працівник збирає зразки для тестування COVID-19 у середній школі в Гуанчжоу, Китай, 21 квітня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

В кінці квітня повідомлялося про більш ніж 100 нових випадків інфікування у південному китайському місті Гуанчжоу, а також про десятки заражених COVID-19 серед студентів і викладачів у місті Шеньчжені.

Жителі провінції Хейлунцзян на північному сході Китаю, повідомили китайському виданню The Epoch Times, що хворі з'явилися в багатьох містах.

Влада тільки нещодавно оголосила про нові випадки зараження у містах Харбін і Муданьцзян.

В Ухані, де вперше виник вірус КПК* (комуністичної партії Китаю), широко відомий як новий коронавірус, жителі не змогли насолодитися п'ятиденними травневими вихідними «День праці».

Щоб виїхати з міста, уханьці зобов'язані пройти тест на нуклеїнові кислоти. Відео в соціальних мережах показує довгі черги перед лікарнями:

Гуанчжоу

3 травня міська комісія охорони здоров'я Гуанчжоу оголосила про ще одного нового безсимптомного носія інфекції в районі Цзенчен. Це вже десятий офіційно зафіксований інфікований в окрузі.

Інші райони мегаполісу повідомили про нові спалахи захворювання в квітні.

Комісія раніше стверджувала, що перший випадок захворювання під час другої хвилі спалаху в Цзенчені був діагностований 26 квітня.

27 квітня представники міської охорони здоров'я повідомили, що одним із недавно діагностованих безсимптомних носіїв інфекції була 24-річна жінка з району Цзенченя.

Її тест на нуклеїнові кислоти дав позитивний результат, хоча влада не пояснила, чому жінка поїхала до лікарні, незважаючи на відсутність симптомів захворювання.

28 квітня офіційно оголосили ще про сім безсимптомних носіїв. Усі вони — члени сім'ї цієї молодої жінки або її колеги.

1 і 2 травня кількість безсимптомних носіїв у районі Цзенчен різко зросла. Зазначено, що ці особи мали тісні контакти з раніше діагностованими людьми, але не уточнено, з ким саме.

Учні середньої школи міста Гуанчжоу, Китай, шикуються в чергу на тестування COVID-19, 21 квітня 2020 року. STR/AFP через Getty Images

Однак дані з сусідніх регіонів вказували на те, що спалах у районі Цзенчен міг статися раніше.

29 квітня уряд міста Шеньчжень повідомив про діагностованого пацієнта, 29-річного чоловіка, який прибув до Шеньчженя з району Цзенчен 22 квітня. Симптоми захворювання у нього проявилися ввечері 24 квітня, стан різко погіршився.

26 квітня чоловік відправився до лікарні, де виявили, що у нього позитивний результат тесту на нуклеїнові кислоти. Через два дні йому офіційно поставили діагноз.

Місцева влада останнім часом вводить кілька критеріїв, не обмежуючись тестом на нуклеїнові кислоти, щоб офіційно поставити пацієнту діагноз COVID-19.

Провінція Гуансі також оголосила про новий випадок. Сюй Ваньцзе з дружиною їздили в Цзенчен. З 12 по 26 квітня вони жили там у готелі.

Повернувшись додому в провінцію Гуансі, вони відвідали масштабний траурний прийом з участю щонайменше 35 сімей та побували у кількох районах.

Поліція Гуанчжоу викликала їх 28 квітня і повідомила, що у деяких постояльців, які зупинялися в тому ж готелі, діагностували вірус. Ця пара і сотні їх близьких знайомих були поміщені на карантин.

Хоча поліція Гуанчжоу говорила про діагностовані випадки захворювання в Цзенчен, проте влада офіційно не оголошувала про це.

Таксисти стоять у черзі, щоб пройти тест на COVID-19 у Гуанчжоу, Китай, 20 квітня 2020 року. STR/AFP через Getty Images

Хейлунцзян

У північно-східній китайській провінції Хейлунцзян, за офіційними даними, в місті Цзямуси немає нових випадків зараження. Однак місцеві жителі описували зовсім іншу ситуацію.

Чжан, мешканка міста Цзямуси з району Чжисін, розповіла 4 травня, що «[влада] будує стіни, щоб ізолювати кожну будівлю». Вона додала, що деякі житлові комплекси в сусідньому районі Цяньцзінь також заблоковані.

Чжан скаржилася, що місцеві урядові чиновники нічого не пояснюють. Невідомо, чи з'явилися нові діагностовані випадки або безсимптомні носії, але мешканці зобов'язані вимірювати температуру і сканувати додаток медичного коду, перш ніж увійти або залишити житловий комплекс.

Пан Лі, ще один житель Цзямуси, розповів виданню The Epoch Times:

«Співробітники Служби безпеки на контрольно-пропускних пунктах нашого житлового комплексу веліли нам залишатися вдома, тому що спалах захворювання дуже серйозний. Деякі готелі використовують як карантинні центри».

29 квітня уряд Цзямуси наказав «вжити надзвичайних заходів для забезпечення відсутності інфекції в лікарнях», не повідомляючи подробиць.

Медичний персонал тестує на нуклеїнові кислоти в рамках заходів по боротьбі з пандемією COVID-19 в Гуанчжоу, в медичному центрі в Суйфеньхе в північно-східній китайській провінції Хейлунцзян, 24 квітня 2020 року.STR/AFP via Getty Images

У столиці провінції — Харбіні, також спостерігається зростання епідемії. Влада зізналася, що в двох великих лікарнях міста і в сусідніх районах відбулися групові спалахи захворювання.

Міський округ Муданьцзян, який межує з Росією, теж повідомив про внутрішньолікарняні зараження і прийняв суворі заходи, що стримують поширення вірусу, згідно з документами, які були отримані виданням The Epoch Times.


*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Китайська цензура видалила зі статті послів ЄС слова про спалах епідемії в Китаї

Згідно з результатами у штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи

У США стартувало тестування вакцини на людях проти коронавірусу

Міжнародне розслідування походження COVID-19 підтримав віце-прем'єр Нової Зеландії

Китай блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу

Comments   

загрузка...