Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Прем'єр-міністр Австралії переконує лідерів країн розслідувати джерело вірусу COVID-19

Вівторок, 12 травня 2020 року

Всесвітня асамблея охорони здоров'я в Женеві під час відкриття 57-ї щорічної сесії, Швейцарії, 17 травня 2004 року. JEAN-PIERRE CLATOT/AFP via Getty Images

Увечері 7 травня прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон зустрівся з лідерами групи країн, які успішно справляються з епідемією COVID-19, повідомила газета Sydney Morning Herald.

До цієї групи входять Австралія, Данія, Норвегія, Австрія, Ізраїль, Чехія, Греція і Сінгапур.

На зустрічі Моррісон підкреслив необхідність закликати Всесвітню асамблею охорони здоров'я (ВАОЗ) провести незалежне міжнародне розслідування.

У статті також говориться, що розслідування, ймовірно, проведе комітет ВАОЗ під головуванням Великобританії. Комітет організує незалежний нагляд або розробить програму медико-санітарних правил. Китай, як член Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), зобов'язаний співпрацювати.

Австралія висловила готовність підтримати пропозицію Європейського Союзу із закликом витягти уроки з епідемічної кризи, щоб використовувати це в розслідуванні ВАОЗ.

«Не можна дозволити сліду охолонути, — каже Моррісон. — Думаю, що Австралія, США, Великобританія і країни всього світу хотіли б знати, що сталося, оскільки ми не хочемо, щоб це повторилося».

Моррісон заручився підтримкою Великобританії і США, щоб підштовхнути лідерів країн «Великої двадцятки» чинити тиск на владу Китаю і провести незалежне розслідування.

Австралія також спонукає міжнародне співтовариство ввести нові правила і стандарти для ринків дикої природи, як повідомила Australian Broadcasting Corporation (ABC) 8 травня.

Віце-президент Всесвітньої організації з охорони здоров'я тварин і головний ветеринарний лікар Австралії Марк Шиппі звернувся до 182 колег із закликом реформувати всі ринки дикої природи, аби вони не стали джерелами хвороб.

Шиппі сказав ABC, що має намір запропонувати низку міжнародних стандартів для ринків дикої природи і впровадити їх в глобальному масштабі після схвалення організацією.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Результати боротьби з епідемією в Китаї не такі успішні, — директор центру медичної освіти Чень Бінчжун

Друга хвиля епідемії COVID-19 поширюється по південному Китаю

Є неспростовні докази природного походження COVID-19?

Китайська цензура видалила зі статті послів ЄС слова про спалах епідемії в Китаї

Згідно з результатами у штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи

Comments   

загрузка...