Середа, Тра 12, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як автомобільна промисловість переживає карантин

Субота, 4 квітня 2020 року

На сьогодні у світі досить складна ситуація, яка стала причиною відчутного дискомфорту для більшості людей. Ми говоримо про COVID – 19 або коронавірус, який паралізував практично всі сфери які не зв’язані з життєзабезпеченням. На жаль, це стосується і покупки автомобілів, оскільки практично всі офлайн заходи були відмінені, а робота магазинів і салонів припинена. Разом з тим ціна автомобіля смарт стала настільки приваблива, що кількість охочих зробити покупку постійно зростає. Проте на цю тему можна не перейматись, оскільки Smart Style пропонує можливість ознайомитись з пропозиціями віртуально – на сайті салону.

Smart

Таку практику ведуть не тільки в салоні Smart Style. Автомобільні концерни турбуються про безпеку своїх клієнтів і тому стараються попередити розповсюдження страшного вірусу. Новини Smart, які можуть зацікавити шанувальників марки, інформація про новинки Smart, рекорди і досягнення тепер можна дізнатись віртуально. Оскільки тепер представники заводів-виробників вирішили перейти в онлайн режим роботи, відвідати всі значущі виставки, презентації та тест-драйви буде неможливо. Як найменше до тих пір коли скасують карантин.

Як тепер проходять автомобільні заходи

Коронавірус практично паралізував індустрію офлайн-розваг. Закрили кінотеатри, ресторани, клуби, музеї, а в деяких країнах не дозволяють навіть вийти з дому, якщо у людини немає спеціального дозволу. В такому глобальному карантині кожен викручується як може, особливо якщо потрібно придбати автомобіль. А ця необхідність дійсно актуальна, оскільки невідомо наскільки затягнуться заходи безпеки.

До того ж міжміське сполучення страждає – в Україні його практично немає. Так і в містах проблема загального транспорту стоїть як ніколи актуально. По перше він не вміщує всіх охочих, а по друге, шанси підхопити хворобу просто проїхавшись в маршрутці дуже високі.

Але обрати автомобіль не так просто, особливо коли салони закриті. Набагато вигідніше і безпечніше оцінити асортимент дистанційно, користуючись віртуальними засобами. Автомобільні салони пропонують відвідати їх онлайн.

Smart auto

А чому, власне, ні? Якщо поплавати в басейні віртуально неможливо, то переглянути асортимент автомобілів уже стало нормою, в тому числі в Україні, де вірус ще не став тотальним. Так, це сурогат, але все-таки в умовах карантину така послуга стала особливо затребуваною.

Smart  авто

Віртуальні екскурсії по автомобільним музеям

Якщо ви не тільки хочете придбати автомобіль, але і дізнатись про його історію, віртуально можна відвідати не тільки автомобільні салони, а і музеї. Таку послугу пропонують найбільші автомобільні музеї світу, щоб цінителі змогли насолодитись витворами автомобільного мистецтва. Серед найбільших музеїв, які віртуально відкрили свої двері перед відвідувачами в основному американські заклади, які працюють з найсучаснішими технологіями:

  1. Petersen Automotive Museum. Цей заклад знаходиться в Лос-Анджелесі і в його колекції налічується більш як 250 раритетів. Тури проводить гід, а програма дозволяє не тільки подивитись на сам автомобіль, але і заглянути під його капот, оцінити салон. Хіба що доторкнутись до не можна, а от побачити всі експонати і послухати про них можна без проблем. Але на екскурсію потрібно завчасно записуватись, щоб обрати зручну дату та час. За 20 хв до початку на пошту прийде повідомлення.
  2. Mullin Automotive Museum. Що стосується цього музею, він знаходиться в Окснарді, що в штаті Каліфорнія. Однією з головних окрас цього закладу є колекція довоєнних французьких автомобілів. Приблизно декілька разів на тиждень всі охочі можуть побувати на онлайн-турі в Instagram. Вони проводяться регулярно, але важливо вчасно підключитись. Про час проведення чергового заходу можна дізнатись з анонсів.

Окрім музеїв віртуально можна побувати навіть на заводах таких гігантів автомобільної промисловості, як Mercedes-Benz, Ferrari, Honda, Lamborghini, Mazda, Porsche, Skoda, Toyota і не тільки. Так що якщо плануєте купувати автомобіль або просто хочете захопливо провести час, зверніть увагу на перераховані альтернативи. Як мінімум, зможете отримати нові знання.

Comments   

загрузка...